Alışveriş

Apple, AirPods İçin Reklamlarını Yayınladı!

Apple, bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay kablosuz kulaklıkları AirPods’u satışa sunmuştu. Eylül ayında düzenledikleri bir etkinlik ile tanıttıkları AirPods için bir çok kötü yorumlar geldi ve tasarımları internette alay konusu dahi oldu.

apple airpods - Apple, AirPods İçin Reklamlarını Yayınladı!

2 ay süren bir gecikmenin ardından pazara sürülen AirPods’lar, eleştirileri ve ön yargıları yıkarak oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştı. Yapılan araştırmalar sonucunda Slice Intelligent adlı firmanın verilerine göre AirPods satılan kulaklıkların %25’i gibi büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır.

apple airpod - Apple, AirPods İçin Reklamlarını Yayınladı!

 

AirPods’u dünyada herkese tanıtmak satışlarını katlamak isteyen Apple, AirPods için 4 adet reklam filmini de resmi YouTube kanallarında yayına sürdü. Apple’ın kullanıcılara sunduğu reklam filmlerini görünce kulaklığın vermiş olduğu o müzik dinleme aşkınız daha çok artıyor ve keşke o kulaklıklardan benimde olsa diyorsunuz. Ayrıca küçük bir dipnot düşmek gerekirse, reklam filmlerinde Siri ile kulaklıklara sesli komut verebileceğinizi vurguluyor.

Apple’ın AirPods için yayınlamış olduğu reklam filmlerinin tamamını resmi YouTube kanallarından izleyebilirsiniz. Biz sizler için bir tanesi burada sizlerle paylaşıyoruz.

Reklam Filmi

aff i?offer id=12&aff id=3415&random url=1&file id=373 - Apple, AirPods İçin Reklamlarını Yayınladı!

Yorumlar için tıkla

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı