Alışveriş RehberiTeknoloji

Apple, AirPods İçin Reklamlarını Yayınladı!

Apple, bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay kablosuz kulaklıkları AirPods’u satışa sunmuştu. Eylül ayında düzenledikleri bir etkinlik ile tanıttıkları AirPods için bir çok kötü yorumlar geldi ve tasarımları internette alay konusu dahi oldu.

apple airpods - Apple, AirPods İçin Reklamlarını Yayınladı!

2 ay süren bir gecikmenin ardından pazara sürülen AirPods’lar, eleştirileri ve ön yargıları yıkarak oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştı. Yapılan araştırmalar sonucunda Slice Intelligent adlı firmanın verilerine göre AirPods satılan kulaklıkların %25’i gibi büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır.

apple airpod - Apple, AirPods İçin Reklamlarını Yayınladı!

 

AirPods’u dünyada herkese tanıtmak satışlarını katlamak isteyen Apple, AirPods için 4 adet reklam filmini de resmi YouTube kanallarında yayına sürdü. Apple’ın kullanıcılara sunduğu reklam filmlerini görünce kulaklığın vermiş olduğu o müzik dinleme aşkınız daha çok artıyor ve keşke o kulaklıklardan benimde olsa diyorsunuz. Ayrıca küçük bir dipnot düşmek gerekirse, reklam filmlerinde Siri ile kulaklıklara sesli komut verebileceğinizi vurguluyor.

Apple’ın AirPods için yayınlamış olduğu reklam filmlerinin tamamını resmi YouTube kanallarından izleyebilirsiniz. Biz sizler için bir tanesi burada sizlerle paylaşıyoruz.

İlginizi çekebilir:  Son Zamanın En İyi Dizisi: Black Mirror (Kara Ayna)

Reklam Filmi

https://www.youtube.com/watch?v=CvVvwh3BRq8

aff i?offer id=12&aff id=3415&random url=1&file id=373 - Apple, AirPods İçin Reklamlarını Yayınladı!

Etiketler
Furkan SAYGICI

Furkan SAYGICI

Fonksiyonlarla ve üçgenlerle gece gündüz uğraşan, lise öğrencisiyim. İleride her ne kadar sayısal bölüm okusa da Grafik Tasarımcısı olmak isteyen biriyim. Gün içerisinde hiper aktif, eğlenceli, deli dolu; yeri geldiğinde ciddiyetin dibine vuran her zaman saygılı ve sevgili olmaya çalışan biriyimdir. Müzik dinlemeyi, SEO kitapları okumayı ve bunun yanı sırada blog yazmayı seviyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Close
Close
Close