Teknoloji

Apple Music Uygulaması 30 Haziran’da 8.4 ile geliyor!

Apple’ın yeni Music uygulamasının bu ay sonunda cihazlara geleceğini daha önce WWDC 2015’te bildirmişlerdi.Merakla beklenen bu uygulamanın yarın, yani 30 Haziranda yeni güncellemeyle (iOS 8.4) birlikte gelecek.Muhtemelen iOS 8.4 ,iOS 9’dan önceki son güncelleme sürümü olacağı kesin.

Beats kulaklık firmasının eski CEO’su olan ve Apple’ın Beats firmasını satın almasından sonra  Apple Music’in başındaki isim olan Ian Rogers‘ın blogunda paylaştığı bilgilere göre Apple Music uygulaması yarın Türkiye saatiyle 18:00’de yayınlanacak.

apple music 8 4 ile 30 haziranda geliyor - Apple Music Uygulaması 30 Haziran'da 8.4 ile geliyor!

Geliştiriciler tarafından,çoktan beri kullanılan Apple Music uygulamasının, tüm kullanıcılara açık sürümü yarın yayınlanacak.Apple, büyük şeyler beklediği müzik servisinin iyi bir çıkış yapması için Facebook  sosyla ağ üzerinde bir etkinlik sayfası da oluşturmuş bile.

Apple Music içinde 7/24 çalan Beats 1 adlı bir radyo istasyonu olacak. Bazı sanatçıların katılımının da beklendiği Beats 1 radyo yayını ise yarın 19:00 itibariyle başlayacak.

3 aylık ücretsiz deneme üyeliği sunacak olan Apple Music uygulaması hakkında daha fazla bilgi için ; apple.com/tr/music sayfasına göz atabilirsiniz.

Şimdi isterseniz sizler için youtube’da bulduğumuz “Apple Music Demo at WWDC 2015” adlı kısa tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz! Ses orjinal dildedir.Fakat MaksatBilgi ekibi olarak daha önce yayınladığımız buradan türkçe konferans videosunu izleyebilirsiniz.

 

Kaynak: Webrazzi

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı