Otomobil

Audi’nin yeni araç tasarımı bakın nasıl!

Teknoloji fuarı CES 2014, firmaların oldukça heyecan verici yenilikçi ürünlerini tanıtmasına imkan sunuyor. Otomobil markalarının güçlü isimlerinden Audi‘nin dün sizlere bir tablet tanıttığını duyurmuştuk. Adına yaraşır ürünü ne zaman tanıtacak derken Audi, TT model spor arabasının yeni neslini fuarda gözler önüne serdi.

audi - Audi'nin yeni araç tasarımı bakın nasıl!

 

Audi, CES 2014’te tanıttığı TT spor arabasının yeni versiyonunda, yeni teknolojisini de tanıttı. Alman otomobil üreticisi Audi, yeni model de otomobilin iç paneline daha fazla önem göstermiş. Daha önce Tesla Model S’te gördüğümüz gibi yeni bir sürücü kokpit ekranına terfi edilen yeni TT’de, kokpitte yer alan kontrol ekranı tamamen değişmiş. Yerine 12.3 inç genişliğinde bir ekran yerleştirilen araçta, bu ‘sanal kokpit‘ sayesinde tüm temel bilgiler ve kontrol mekanizmaları sürücünün önüne getirilmiş.

images1 - Audi'nin yeni araç tasarımı bakın nasıl!

Sanal kokpit ‘Classic‘ ve ‘Infotainment‘ gibi iki farklı mod’a sahip olacak. Bu sanal kokpit; hız, tekerleklerin durumu, yakıt seviyesi gibi temel araç bilgilerini Classic modla sunarken, araç içi eğlence, navigasyon ve ileri sürüş teknikleriyle ilgili bilgiler ise ‘Infotainment‘ moduyla sürücüye gösterilecek.

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı