Maksat Bilgi

Birol Giray feat. Sagopa Kajmer – Abrakadabra Şarkısı ve Klibi

Muhteşem İkiliden, Muhteşem Şarkı!

Sagopa Kajmer bir tv programında ,Türkiye’de Rap dinleyenlerin , 15 ile 35 yaş arası olduğunu ve bizim bu yaş aralığına hitap ettiğini söylemişti.Doğru söylemişti!
birol-giray-ft-sagopa-kajmer-abrakadabra-teaser_
Ama son çalışması olan, Birol Giray  (DJ lakabı “Beegee” ) ile  “Abrakadabra” rap şarkısının ,Türkiye’de Ünlü Elektro DJ ile düeti  beni etkiledi.Sadece beni değil sagopa kajmer’den bunu isteyen birçok hayranını da etkilemiş.Hatta Youtube’da yeni eklenmesine rağmen şimdiden 200 bin küsur , kişi tarafından izlenmiş .Sagopa Kajmer bence her albümünde böyle hareketli ve ünlü DJ’lerle çalışmaları olması, hayran kitlesini katlayacağını eminim.Bir zamanlar birçok şarkısını ezberleyen Konserlerini arayan olsa da gitsek olmasa da olduğu yere gitsek diyen biri için !
birol-giray-bee-gee
     Tabi burada Birol Giray’ın hakkını da vermek gerekir.Türkiye’de “Elektro House Müzik” anlamında DJ olarak en iyilerinden bence.Müzik üretmek , müziği sözlerle uyarlamak herkesin yapabileceği bir iş değil.Ülkemizde birçok örneğini gördük başarısız olarak.Birol giray ,hem hareketli duruşu ile hemde kendine has müzik tarzıyla şimdiden birçok hayrana sahip.
sagopa-kajmer-abrakadabra
     Her iki sanatçımızın önü açık olsun! Sözü fazla uzatmadan ikilinin düet single albümünün video klibi ile sizlere baş başa bırakmak istiyorum.Ha unutmadan sadece Digital Platformlardan ve Radyo Tv’lerden dinleyebilir izleyebilirsiniz.Herhangi bir albüm piyasaya sürülmemiştir.
Birol Giray (Bee Gee) ft Sagopa Kajmer-Abrakadabra

Kaynaklar
Kaynaklardan Toplanarak derlenmiştir.
İlgili Bilgiler

1 Yorum Var

1 Yorum

  1. mubee

    20 Temmuz 2014 at 04:31

    Yürü beee… Aynen BeeGee nin türkiye deki geleceğini iyi görüyorum

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı