Teknoloji

BlackBerry kaçırdı Nokia kaptı! -Teknoloji Magazin

Tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu erken yaşta şöhret basamaklarını bir bir tırmanan Justin Bieber için geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddia teknoloji dünyasını karıştırdı. Eski adıyla RIM, bu yılın başlarında değişen adıyla BlackBerry olan şirket yöneticilerinden Vincent Washington, geçtiğimiz saatlerde ilginç açıklamalarda bulundu.

Şirketin geçtiğimiz bir kaç yıl içinde büyük bir reklam fırsatını teptiğini, az paraya çok büyük bir sükse yakalayabileceklerini fakat bunları kendi eliyle ittiklerini dile getirdi. Olayın kısa özeti şu şekilde; tüm zamanların en genç şarkıcı ve zengin isimlerinden olan Justin Bieber tarafından bir kaç yıl önce BlackBerry’e bir teklif geldi. Teklifin maddelerinde Justin Bieber, BlackBeryy‘den 200 bin dolar ve 20 adet BlackBerry telefon istiyordu.

 

Şirketin bu teklifi sert bir şekilde geri çevirdiğini dile getiren Washington, reddedilmemesi gereken bir teklifti diyerek pişmanlığını dile getirmiş oldu. Şirket yetkilileri tarafından reddedilen bu teklifin niçin kabul edilmediğini hala anlamamış durumda.

1386583008 screen shot 2013 12 06 at 10.49.01 am 1 - BlackBerry kaçırdı Nokia kaptı! -Teknoloji Magazin

Yapılan bu açıklamaların üzerine son zamanların en sansasyonel olaylarına imza atan Nokia, Twitter üzerinden duyurduğu bir twit ile birlikte yapılan bu açıklamayı da tüyo olarak kullanıp Justin Bieber’a 20 adet üst segmentten alt segmente doğru sıralanan telefon yolladı. Yolladığı cep telefonlarını twitter üzerinden attığı twitle duyuran Nokia ile ünlü pop şarkıcı arasında ne gibi bir anlaşma olacak veya yapılacak mı ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Atılan twitte; “Hey Justin Bieber, Biz Büyük Beliebers’larız.  Bu 20 Lumia cihazdan hoşlanacağına eminiz” şeklinde genel bir ifadeyle Justin Bieber’a bir jest yapılmış oldu. (Beliebers günümüzde Justin Bieber fanlarının kullandığı hayran anlamına gelen özel bir kelime)

 

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Bu Bilgi Yazımızı Geliştirmemize Yardımcı olmak veya hatalarımızı bize bildirmek ister misiniz?

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı