Filmler

Buz Devri 5 Fragmanı Yayınlandı!

Buz Devri serisinin yeni filminin hikayesine dair Türkçe dublajlı olarak yeni tanıtım videosu yayınlandı. Bu videoda Sid ve dostlarının yeni macerasına izleyeceğiz!

ice age 5 collision course 145189059900 - Buz Devri 5 Fragmanı Yayınlandı!

Buz Devri (Ice Age) serisinin beşinci filmi olan Ice Age: Collision Course, geçtiğimiz haftalarda resmi olarak duyurulmuştu. Bu duyurunun ardından filmin hikaye konusuna ait yeni fragman yayınlandı.

Yeni filmde ise Scrat’ın her zaman olduğu gibi palamut peşinde koştuğu bu filmdeki olaylar, bu sefer dünya dışına, hatta evrene kadar yayılıyor. Diğer yandan da Sid ve arkadaşları normal hayatlarına devam ederken karşılaştıkları bu durumdaki felaketten kurtulmaya çalışıyorlar.

Buz Devri 5’in yeni filminin hikayesine dair tüm detayları bu Türkçe Dublajlı fragman ile izleyebilirsiniz.

İşte Türkçe dublajlı Buz Devri 5 fragman!

Seslendirme Kadroları’nın verdiği bilgiye göre; Türkçe Dublajlı fragmanda,Diego karakterini Haluk Bilginer yerine Hakan Vanlı seslendiriyor.

Haluk Bilginer, şu an yurt dışında olduğundan dolayı fragman dublajına katılamadı ve Hakan Vanlı’nın ses kaydı bu seferlik sadece fragmana özel olarak kaldı. Yani asıl filmde de her zamanki gibi Diego karakterini Haluk Bilginer seslendirecek ve diğer seslendirmeler de filmin orijinal Türkçe seslendirme kadrosuna özel olarak kalacak.

Ayrıca serinin 2001 yapımlı ilk filminin yönetmeni olan Carlos Saldanha ile 3. filmden beri beraber çalışan Mike Thurmeier, bu film ile birlikte ilk kez tek başına yönetmen koltuğuna oturacak.

Film, ülkemizde de 15 Temmuz 2016’da vizyondaki yerini alacak.

Kaynak: Shiftdelete

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı