Kültür ve SanatMaksat BilgiMüzikRadyo ve TelevizyonYaşam ve Eğlence

Ciguli Hayatını Kaybetti

Bir zamanlar ,’Binnaz’ şarkısıyla kalplerimize ve hafızalara kazınan Ciguli, hayatını kaybetti.

ciguli hayatini kaybetti - Ciguli Hayatını Kaybetti

 

Uzun zamandır görünmeyen Ciguli ekranlarda veya gündemde olmasa da hafızalara kazınan bir isimdir.Özellikle doksanlar ve sonlarında popüler bir isimdi.

Bulgaristan’da yaşayan ve daha önce kalp ameliyatı geçiren Ciguli’nin hayatını kaybettiği öğrenildi. Daha önce ameliyat olduğu kalbinden rahatsızlanan ve Sofya’daki bir hastanede ameliyata alınan Ciguli, ciğerlerinde yaşanan sorun nedeniyle aldığı narkozdan uyanamayarak yaşamını kaybetti.

Ciguli’nin ölüm haberini Twitter’dan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay duyurdu: ‘Sosyal medyada daha önce 3 kez Ciguli’yi öldürdükleri için önce inanmadım! 3 ayrı menajerden aldığım haber ne yazık ki doğru. Ciguli dün saat 21.00 sularında yaşama veda etmiş. Sofya’daki bir hastanede ameliyata alınmış ancak, ciğerlerinde yaşanan sorun nedeniyle aldığı narkozdan uyanamayarak yaşamını kaybetmiş. Kederli ailesinin başı sağolsun. Ciguli’nin cenazesi, Bulgaristan’ın Haskova şehrinde toprağa verilecek’ dedi.

Ciguli’nin bağlı olduğu Fa Organizasyon da Facebook hesabından Ciguli’nin vefatını duyurdu.

İlginizi çekebilir:  Lumumba,"Afrika’nın Che Guevarası"

 

Kaynaklar:  Karnaval.com (Bilgi) ,Youtube (Video) Kaynaklardan toplanarak derlenmiştir.

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close