Sinema ve Tiyatro

Düğün Dernek Filmi Coşuyor!

dugun dernek yolda 1l - Düğün Dernek Filmi Coşuyor!

Düğün Dernek Filmi Afişi

Vizyon Tarihi: 06 Aralık 2013
Yapımı : 2013 – Türkiye
Tür : Aile , Komedi
Süre: 106 Dak.
Yönetmen : Selçuk Aydemir
Oyuncular : Ahmet Kural , Murat Cemcir , Rasim Öztekin , Devrim Yakut , Barış Yıldız
Senaryo : Selçuk Aydemir
Yapımcı : Necati Akpınar

 

Film Hakkında :

İşler Güçler dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, başrollerde ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in oynadığı film. 2013’ün sonlarında gösterime girecek filmin çekimleri Erzincan ve Sivas’ta yapılmıştır.

Orta Anadolu’daki bir köy düğününde dünyanın çivisi çıkar ve planlanan evlilik sürprizler doğurmaya başlar…

dugun dernek filmi fragmani izle - Düğün Dernek Filmi Coşuyor!

Basında :

Düğün Dernek Ekibinin Gişe Başarısı Düğün Dernek Filmi Rekora Doğru Koşuyor

Sivas’ta yaşayan bir düğünü espirili bir şekilde ele alan ve beyaz berdede izleyenleri gülme krizine sokan ‘Düğün Dernek’ ekibinin gişede aldığı başarı ile yüzü gülmeye başladı.
Sivas’ta yaşayan bir düğünü espirili bir şekilde ele alan ve beyaz berdede izleyenleri gülme krizine sokan ‘Düğün Dernek’ ekibinin gişede aldığı başarı ile yüzü gülmeye başladı.
Beyazperdede Düğün Dernek rüzgarı esiyor. Filmin fragmanı yayınlandığı andan itibaren merakla beklendi. Vizyonda oldukça ilgi gören Düğün Dernek filmi rekora doğru koşuyor.

Filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir ilgiden oldukça memnun. Beyazperdeye damga vuran Düğün Dernek filminin müziği de izleyenler tarafından oldukça ilgi uyandırdı.

Vizyona giren filmler arasında ençok dikkat çeken Düğün Dernek hem oyunculakla, hem de film müziğiyle izleyenler tarafından tam puan aldı. Düğün Dernek filminin galasında oldukça komik sahneler ortaya çıktı. Entarisi Dım Dım Yar isimli Sivas türküsüyle halay çeken ünlüler keyifli dakikalar yaşattı.

Sinemaya giden yaklaşık bir milyon kişinin yüzde 54.3’i Düğün Dernek filmini izledi.Düğün Dernek filmi toplamda 6 milyon TL’lik bir hasılat elde etti.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın oynadığı, 2011 yılında vizyona giren Çalgı Çengi, ilk üç gününde 19 bin 208 kişi tarafından izlenmişti. Filmin toplam hasılatı 520 bin 522 TL olmuştu.

Sivaslı Tarık ve Letonyalı Nugesha’nın aynı ülkede çalışabilmek için acilen evlenmeleri gerekir. Ancak damadın babası İsmail için, dört dörtlük bir düğün yapmak şarttır. Sivas’ta düğün gelenekleri ağır, İsmail’de imkan dardır, ama can yoldaşları ile tüm Sivas seferber edilecektir.
—Medya365.com

[poll id=”3″]

Fragmanı :

 

Kaynaklar : Google , Google Görseller , Beyazperde.com, Medya365.com Gibi Kaynaklardan Toplanarak Derlenmiştir.

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı