Alışveriş RehberiMaksat BilgiTeknolojiYaşam ve Eğlence

Eski iPhone’u ver Yeni İphone 5s’i Al!

İngiliz GSM Opetratör Şirketinin Türkiye Vodafone,Yine İngiltere’de yaptığı kampanyalara benze bir kampanyayı Türkiye’ye Kavuşturdu.Her Vatandaşın Akıllı telefona kavuşmasını ve elindeki telefonu yenilemesini ,geliştirmek, yenilemek amacıyla ; eski çalışır durumdaki Apple İphone telefon modellerini Vodafone Cep Merkezleri’ne getirenler,yepyeni İphone 5S’e Vodafone Red Avantajlarıyla sahip oluyor.

1395824839_iphonecebindepatladih282.jpg

Vodafone Red dünyası iletişim sektöründe ,bir kişinin istediği birçok ihtiyacı baştan sona karşılamaya devam ediyor.Bu yeni Kampanyası ile Çalışır durumdaki iPhone 4,iPhone 4s Modellerini Vodafone Cep Merkezleri’ne getiren abonelerine Vodafone Red avantajlarıyla anında iPhone 5s veriyor.Eski iPhone’lar anında KDV dâhil 360 TL’ye geri alınıyor.

24 Mart’tan itibaren Türkiye’deki tüm Vodafone Cep Merkezlerinde geçerli olacak kampanya, numarasını Vodafone Red’e taşıyan veya Vodafone Red tarifelerini kullanan abonelerin hizmetine sunulacak.

1395824764_fatih-uysal.jpg

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, konu hakkında şunları söyledi:

 

“Vodafone Türkiye olarak, dijital dönüşümün lideri olma vizyonuyla mobil iletişimin imkanlarını abonelerimiz için kolaylaştıran teklifler sunuyoruz. Mobil iletişimin dinamizmini abonelerimize yaşatmak için, hızlı gelişen akıllı telefon teknolojilerini takip edebilmelerini kolaylaştırıyoruz. Yeni projemizle, eski iPhone’larını yenisiyle değiştirmek isteyen abonelerimizin farklı kanallar aramalarına gerek bırakmıyoruz. Abonelerimiz eski iPhone’larını anında Vodafone Red avantajlarıyla iPhone 5S ile değiştirebiliyor. Bu vesileyle teknolojiyi yakından takip etmek isteyen herkesi Vodafone Cep Merkezlerine davet ediyoruz.”

 

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

İlgili Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün.