Sinema ve Tiyatro

Eyvah Eyvah 3 Vizyonda

eyvah - Eyvah Eyvah 3 Vizyonda

Eyvah Eyvah 3

Vizyon Tarihi  : 31 Ocak 2014 (1s 45dk)

Yönetmen: Hakan Algül

Oyuncular: DEMET AKBAĞ – ATA DEMİRER – ÖZGE BORAK – SERRA YILMAZ – TARIK ÜNLÜOĞLU – SALİH KALYON SALİH KALYON – AYŞENİL ŞAMLIOĞLU – TANJU TUNCEL – CENGİZ BOZKURT – TEOMAN KUMBARACIBAŞI – MERAY ÜLGEN – ŞENER KÖKKAYA – CANER ALKAYA

Tür :Komedi

Ülke : Türkiye

Yapımcı :Necati Akpınar

 Senaryo: Ata Demirer

Türk dağıtımcı: uip Türkiye

Özet Ve Detaylar :

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan’la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan’ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin dha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekanlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.

Bu sırada Hüseyin’in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli’de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.

 

FRAGMANI İZLEYİN:

 

 Film ile İlgili Görseller :

İlgili Bilgiler

Yorumlar için tıkla

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı