Teknoloji

Facebook iOS uygulamanız her güncellemede bozuluyor mu?

Bir kaç gün önce, Facebook iOS için yeni bir mobil güncelleştirmesi yayınladı. Perşembe günü yayınlanan 6.7 versiyonunda yeni ikonlar yeni dil eklentileri gibi yenilikler bulunuyordu. Buraya kadar her şey güzel, ancak iOS kullanıcılarından düzenli olarak her güncellemede sorun yaşadıklarına dair şikayetler geliyor.

Özellikle son çıkan 6.7 versiyonunda bu sayı epey bir arttı. iOS kullanıcıları için bugün yayınlanması beklenen yeni bir Facebook güncellemesi bekleniyor. v6.7.1 versyionu olacak ve Facebook’un iOS kullanıcılarına sevgilerini ve düzeltilmiş hatalarını iletecek.

1384091864 1370359707facebookmarketing - Facebook iOS uygulamanız her güncellemede bozuluyor mu?

Facebook’un en çok kullanılan uygulamalar arasında ilk 5’teki uygulama olmasının hakkını vererek böyle durumlara mahal vermemek için kontrolden geçmeden güncelleme yayınlamaması, uygulamanın da kaderi için iyi olacaktır.

Durum düzeltilene kadar Facebook’a alternatif yollardan, tarayıcınızdan ulaşmak zorunda kalabilirsiniz. Güncellemenin haberi bugün için gelse de, hemen kullanıcıların kullanımına açık olmayacağı da belirtiliyor.

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı