Alışveriş

FIFA 2015 için Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

fifa 2015 pc game offical videos 1 - FIFA 2015 için Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Dünyanın en ünlü spor oyunlarının yapımcı şirketi, EA Sports en popüler oyunu olan FIFA  serisinin son versiyonu olan FIFA 2015 in yeni kapağında ,Arjantinli süper yıldız Lionel Messi‘nin yer aldığını açıkladı. Belirli aralıkla tanıtım videolar da yayınlayan yapımcı, yeni oyunda güçlü grafik motoru sayesinde etkileyici bir gerçeklik karşımıza çıkaracak.

fifa 2015 pc game offical videos 2 - FIFA 2015 için Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

EA Sports, 26 Eylül’de yayınlanacak FIFA 2015 için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Duygu ve Yoğunluk temasının işlendiği yeni videoda oyun içerisindeki ayrıntılara iniliyor. İkili mücadelelerde oyuncular arasında yaşanan gerginlikler, hayal kırıklıkları, takım sevinçleri, tribünlerden gelen gol sevinci, tribün şovları ve oyun esnasında topa sahip olmayan oyuncuların verdikleri tepkiler bu ayrıntıların başında geliyor.

fifa 2015 pc game offical videos 4 - FIFA 2015 için Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Geçen yıl rakip firma olan KONAMI nin Pes 2014 ü ile yarışta ,satışlarda olan rekabete göre FIFA 2014 ile öne geçmesi firmanın yüzünü güldürmüştü.Bu yıl ise iki firma oyunlarını güveniyor ve yeni grafikler yeni tasarımlar ile yarış yaparak bize kaliteli bir oyun sunacaklarına inanıyorum.

fifa 2015 pc game offical videos 3 - FIFA 2015 için Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

FIFA 2015 Oyununun Tanıtım Videosu 

FIFA 15’te duygular çok gerçekçi!

Önümüzdeki Eylül ayı hem futbolseverlerin hem de oyunseverlerin merakla beklediği bir ay olacak. Çünkü hem FIFA’nın yeni oyunu hem de PES’in yeni oyunu bu dönemde piyasaya sunulacak. Bu anlamda görünüşe göre EA Sports, bu seneki FIFA 15’le bir hayli iddialı. EA Sports geçtiğimiz gün yayınlanan videoda FIFA 15’teki futbolcuların duygusal değişimlerini ve tepkilerini gösterdi. Videoda futbolcuların gerek gol attıkları zaman gerekse gol kaçırdıkları zaman çok gerçekçi tepkiler verdiği görülüyor.

teknokulis.com

Kaynaklar
 Kaynaklarından toplanarak derlenmiştir.
misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı