Dizi

Game of Thrones’ a Euron Greyjoy Geliyor

Dünyanın en çok izlenen dizisi olan,Game of Thrones’ın 6. sezon için çekimleri devam ederken,Euron Greyjoy karakterini izleyeceğimiz konusunda dedikodular var.

Euron Greyjoy Pilou Asbæk Game of the thrones - Game of Thrones' a Euron Greyjoy Geliyor

Watchers on the Wall adlı ineternet sitesinin haberine göre, Danimarkalı oyuncu  Pilou Asbæk , yeni bölümlerde Euron Greyjoy karakterine hayat verecek.Ekibe yeni dahil olan bu oyuncunun Ballintoy Limanı ‘nda görüntülendiği söyleniyor. Pilou Asbæk daha önce Lucy, The Borgias, Borgen ve Kapringen gibi yapımlarda karşımıza çıkmıştı.

Game of Thrones‘ın yapımcısı HBO, bu yıl iki oyuncu haricinde Game of Thrones’a dahil olan diğer isimler konusunda resmi bir açıklama yapmadı.Bu nedenden dolayı Pilou Asbæk ‘in ,Game of Thrones’ın 6.sezonuna dahil olup olmadığına dair resmi kaynaklarca onaylanmadı.Diğer yandan, Max von Sydow ve Ian McShane ‘yi Game of Thrones’ın 6. sezonunda izleyeceğimizden kesin olarak eminiz.

Dünyanın en çok izlenen ve en çok merak edilen dizisi Game of Thrones’ın 6. sezonu 2016 ilkbaharında yayınlanacak.Gündemden düşmeyen dedikoduları ve set haberlerine MaksatBilgi’de göreceksiniz.

Kaynak: Ranini

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı