Radyo ve Televizyon

Game of Thrones yeni sezonuyla iddialı geliyor!

Türkiye’de günden güne artan popülerliğiyle yabancı diziler, izlenme oranlarıyla türk dizilerinin önüne geçmeye başladı. Geçtiğimiz yıllarda hayatımıza giren Game of Thrones da bu dizilerden birisi. Uluslararası film puanlama sitesi IMDB’deki en yüksek puana sahip dizi unvanını uzun zamandır elinde bulunduran Game of Thrones, 2013 yılında 3. sezondan muhteşem bir bölümle sona ermiş, 4. sezon için güzel bir başlangıç yapmayı planlıyordu.

gameofthrones - Game of Thrones yeni sezonuyla iddialı geliyor!

Taht oyunları kaldığı yerden devam ediyor. Artık bir televizyon klasiği olarak kabul edilen ‘Game of Thrones’ dizisinin 4. sezon başlama tarihi belirlendi. Dizinin ABD’deki yayıncı kanalı HBO, yeni sezonun 6 Nisan Pazar günü ekrana geleceğini açıkladı. Yazar George R. R. Martin’in aynı adlı roman serisinden uyarlanan dizinin yeni sezonunda da Peter Dinklage, Lena Headet, Emilia Clarke, Kit Harington rol alacak.

‘Game of Thrones’ ABD yayınından 24 saat sonra CNBC-e’de yayınlanacak. HBO, bir başka sevilen dizi ‘Boardwalk Empire’ın ise ekrana gelecek 5. Sezonuyla son bulacağını açıkladı.

İlginizi çekebilir:  Efsane dizi Game of Thrones, oyun oluyor!

 

İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Close
Close
Close