Kültür ve SanatMaksat BilgiSinema ve Tiyatro

Game of Thrones’ın yıldızı Kapadokya’da!

Game of Thrones’ın yakışıklı yıldızı,Michiel Huisman Göreme’de!

daario kapadokya da - Game of Thrones'ın yıldızı Kapadokya'da!

 

Game of Thrones” dizisinde, Khaleesi‘nin savaşçısı rolünde,Daario Naharis (Michiel Huisman) Kapadokya’da film çekiyor.Nevşehir ilinin, Göreme ilçesinde çekeceği filmde,Haluk Bilginer‘de oynuyor.

Kapadokya yöresi,dünyanın sayılı turizm yerlerinden biri.Çok geniş bir havzaya sahip olan yöre, hem otantik hemde tarihi kalıntılarıyla sinema yapımcıların başvurduğu bir bölge oluyor. Hollywood’lu yapımcıların, gözde açık hava setlerinden biri oldu.Hala çekimleri devam eden, ‘The Mountains and The Stones’ adlı film de Göreme’yi kendine mesken edindi.

daario naharis kapadokyada - Game of Thrones'ın yıldızı Kapadokya'da!

Başrollerini, Hera Hilmar, Michiel Huisman, Josh Hartnett ve Haluk Bilginer’in oynayacağı  filmi, Joseph Ruben yönetecek.

Khaleesi nin savascisi kapadokya da - Game of Thrones'ın yıldızı Kapadokya'da!

Filmin konusuna gelecek olursak;

Setini Prag’dan başlayan ve Ürgüp’e geçen öyküde,I.Dünya Savaşı, yıllarında idealist Amerikalı bir hemşire ile bir Türk subayı arasındaki aşkı beyaz perdeye geçecek.Filmin başrol oyuncusu olan , Hollandalı oyuncu; Michiel Huisman,  Game of Thrones dizisindeki Daario Naharis.Michiel Huisman, Game of Thrones dizisi dışında,‘Wild’ ve ‘World War Z’ adlı filmlerde oynadı.Hera Hilmar ise Anna Karenina ve Da Vinci’s Demons’da rol almıştı.

İlginizi çekebilir:  Altın Portakal Ödülleri Sahiplerini Buldu!

 

Kaynak: Karnaval

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close