Dizi

Game of Thrones’un 6. Sezon Afişinde Sürpriz!

Hiç kuşkusuz bütün dünya tarafından bilinen en büyük dizi yapımı olan Game of Thrones’un 6. sezonu için sürpriz bir ismin afişte yer alması,dünya çapındaki dizi hayranlarına heyecan yarattı.

Game of Thrones un 6 Sezon Afisinde Jon Snow 1 - Game of Thrones'un 6. Sezon Afişinde Sürpriz!

Afiş bombası, Game Of Throne’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan 6. sezon afişi ile başladı…Afişte ilgin ve bir o kadar heyecan yaratan şey, Kit Harington’un canlandırdığı ve geçen sezon öldürülen Jon Snow’un yer almasıydı.Bilgi yazımızın detayına indiğimizde;

Afişte Jon Snow’un yüzü kanlar içinde görünüyor! Nisan ayında yayınlanmaya başlayacak yeni bölümlerle ilgili en çok merak edilen konu Jon Snow karakterinin diziye veda edip etmeyeceği idi.

Dizinin yazarı George R. R. Martin ve yapımcılar dahil birçok yetkili, Kit Harington tarafından canlandırılan Snow’un öldüğünü söylemişti.

İşte yayınlanan afiş;

Game of Thrones un 6 Sezon Afisinde Jon Snow - Game of Thrones'un 6. Sezon Afişinde Sürpriz!

Ancak Snow’un ölmediği ve dizinin yeni bölümlerinde başrolde olacağına dair spekülasyonların ardı arkası hiç kesilmedi. Geçtiğimiz aylarda Kit Harington dizinin setinde kostümü ile görünmüştü.

Kit Harrington’un dizi seti yakılarında görülmesi ve saçlarını kestirmemiş olması diziye devam edeceği şüphelerini daha da güçlendirirken HUM Magazin’deki bir röportajda, Harrington’un ağzından kaçırdıkları, Jon Snow hayranlarını iyice ümitlendirmişti.

Harrington “Şu anda hâlâ kontratım devam ediyor ve artık kaç sezon daha oynayacağımı biliyorum!” demişti. Röportajı yapan muhabirin “Kaç sezon daha oynayacaksınız?” sorusuna, “İyi deneme, buna yanıt veremem” diyen Harrington, dizinin hayatının önemli bir parçası olmaya devam edeceğini ve bittiğinde otuzlu yaşlarının sonunda olacağını belirtmişti. (Bu arada Kit Harington yirmi sekiz yaşında)

Kaynaklar (Dizinin Resmi Twitter Hesabı)

 

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı