Teknoloji

Google Play Store güncellendi! Neler değişti?

Bugün Google için güncelleme günü diyebiliriz. Şirket, Nexus 5, Nexus 4 ve Nexus 7 2013 LTE için Android 4.4.1 güncellemesinden sonra Google Play Store’un yeni sürümü 4.5.10 güncellemesi ile ilgili sinyaller vermeye başladı.

Google Play Store 4.5.10 sürümünde en heyecan verici özelliklerden birisi uygulama alımları için bir gösterge olması. Bu gösterge ile uygulamanın kaç yıldız aldığını, boyutunu ve ne kadar indirme yapıldığını göreceksiniz. Bu size uygulamayı indirme konusunda bir fikir verecektir.

1386324352_google-toys-around-with-the-android-market-changes-name-to-google-play.jpg

Ayrıca yeni sürümde yorumlarınızı düzenleyip silebileceksiniz. Bunun yanı sıra yıldız seçici arayüzü yenilenmiş. Tüm yorumların görüldüğü bölümde farklı bir düzene girmiş. Google+ ile Google Play Store entegrasyon daha da geliştirilmiş, paylaşmayı tercih eden profil ve içerik eklenmiş.

Aşağıda henüz resmen sunulmamış yeni Google Play Store 4.5.10 versiyonunun APK dosyalarını indirebilirsiniz.

Sonraki sayfalarımızda mevcut Google Play Store ve Google Play Store 4.5.10 versiyonunun karşılşatırılmış ekran görüntülerini inceleyerek neler değiştiğini daha iyi görebilirsiniz.

 

İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

İlgili Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün.