Sinema ve Tiyatro

GORA 2 Geliyor!

G.O.R.A 2004 yılında Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve baş rolünü oynadığı Türkiye’nin en komik filmlerinden biriydi.Hatta üstünden o kadar sene geçmesine rağmen filmin DVD ve video paylaşım sitelerinde tekrar tekrar fenomen olmuş bir yapımdır.Replikleri bile aklımızdan çıkmayan bir film. Peki size GORA 2 geliyor desek!

gora 2 mi geliyor - GORA 2 Geliyor!

Cem Yılmaz’dan sonra en yakın arkadaşı Ozan Güven’de G.O.R.A 2 ile ilgili detayları aktardı.

Çok değil geçtiğimiz yazın başlarında Cem Yılmaz Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşmıştı. (Arif ve 216’nın birlikte olduğu) Bu fotoğrafın altında da (aşağıda vereceğiz) “Bu yaz bu filmi yazıyorum” şeklinde bir not yazarak takipçilerine paylaşmıştı.

cem yilmaz arifve216 - GORA 2 Geliyor!

Bu fotoğrafın ardından birçok haber çıkmış ve bazıları GORA 2 geliyor demiş bazıları ise de heyecan yaratmak için yapıyor demişti. Ardından da Filmin sevilen karakteri 216’yı canlandıran ve en yakın arkadaşlarından da biri olan Ozan Güven konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Böylelikle G.O.R.A filminin ikincisiyle ilgili olarak,kafalardaki soru işaretlerini ortadan kaldırmış oldu.

Röportaja ait bazı detaylarda ise Ozan Güven’in projenin bitmesine çok az kaldığını söyledi.GORA’nın ilk filminde yer alan hemen hemen tüm karakterlerin ikinci filmde de olacağını da söyledi. 

Tabi ki şuana kadar ki en resmi açıklama olarak kabul ediliyor.Ama bildiğiniz üzre Ozan Güven ile Cem Yılmaz’ın iyi arkadaş olmanın yanı sıra birçok projede birlikte çalışmışlardı.

Evet toparlayacak olursak ,filmin üzerinden 12-13 yıl geçmesine rağmen hala popüler video paylaşım sitelerinde kısa repliklerin izlenme rekorları kırmasına bakacak olursak baya bir hayran kitlesi olduğuna ve yeni filmin iyi bir seyirci toplayacağına inanıyor ve heyecanla bekliyoruz!

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

2 Yorum

2 Yorum

 1. mustafa

  18 Ekim 2016 tarihinde 05:11

  abi yazın böle bişeyler dönüyordu eğer gerçekse çok gzüel olur yaa

 2. Ibrahim Ibil

  Ibrahim Ibil

  18 Ekim 2016 tarihinde 05:05

  Hüseyin en güzel bilgileri sen den alıyoruz ya bu ara hadi hayırlıyısı

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı