Otomobil

Hangi model marka araç ne kadar yakıyor?

Hızla gelişen dijital dünyaya 2013’ün son ayında yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Ülkemizde özellikle son dönemlerde hızla artan yakıt ücretleri nedeniyle otomotiv seçiminde “yakıt tüketimi” önemli bir unsur haline geldi. Öncelikle  tüketicilerin bu konudaki bilgi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla yayın hayatına başlayan kaclitreyakar.com, sürekli güncellenen dinamik içeriği, otomotiv dünyasına dair haberleri ve kıyaslamaya uygun yapısı nedeniyle daha şimdiden
fark yaratmaya başladı.

Şu anda 72 farklı modelde 1800 otomobile ait bilgi sunulan siteye her gün yeni  araçlarla ilgili bilgi ekleniyor. Tüketiciler sitede aradıkları aracın 100 km’de ortalama kaç litre yakıt tükettiği bilgisinin yanı sıra otomotiv sektöründeki son  gelişmeleri, araçlar üzerindeki son teknoloji uygulamaları ve ilginç videoları da bulabiliyorlar.

1389014273 basliksiz 3 - Hangi model marka araç ne kadar yakıyor?

Ay boyunca sitede test edilen araçlar içinden en az yakıt tüketen ve cebinizi en çok düşünen aracın seçildiği Ayın Cimrisi bölümü, sitede özellikle en ilgi çeken bölümler arasında yer alıyor. Bununla birlikte tüketiciler ana sayfa üzerinden, İstanbul için güncel yakıt fiyatlarına da ulaşabiliyorlar.

İlginizi çekebilir:  Audi'nin yeni araç tasarımı bakın nasıl!

2014 yılı boyunca teknik içerik altyapısını ve inceleme konularını çeşitlendirerek geliştirmeyi planlayan kaclitreyakar.com, cebini düşünerek otomobil sahibi olmak isteyenler veya otomobilini değiştirecek olanlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir site.

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close