Haylaz Kahraman “Deadpool”, “Star Wars”u Geçer mi?

Süper kahramanların yapımcısı ,Marvel’in Haylaz kahramanı olan Deadpool ülkelerdeki gişe rekorlarını ele geçirmeye başladı.

deadpool marvel - Haylaz Kahraman"Deadpool","Star Wars"u Geçer mi?

Sinema tarihinin en yüksek gişe yapan filmleri listesine bakmak istediğinizde muhtemelen Star Wars: The Force Awakens’ın listebaşı olduğundan eminsinizdir. Haklısınız da. İş rakamlara geldiğinde son Star Wars filmi uluslararası birçok çıtayı yükseltti. Ama zeki, çevik ve laf ebesi bir asker çıkageldi ve tüm bildikleriniz değişmeye yüz tuttu.

deadpool star wars russia box office 3 - Haylaz Kahraman"Deadpool","Star Wars"u Geçer mi?

Fox ve Marvel’ın işbirliğinin ürünü Deadpool gişe rekorları kırmaya başladı. Dünyanın farklı ülkelerinde ilk hafta gişe rekorlarını teker teker değiştiren yeni favori kahramanınız son olarak Star Wars: The Force Awakens’ın Rusya’daki rekor hafta sonu açılış rakamını yerle bir etti.

deadpool star wars russia box office 2 - Haylaz Kahraman"Deadpool","Star Wars"u Geçer mi?

Star Wars Episode VII’ın 12.3 milyon dolarlık hafta sonu açılış rekoru, Deadpool’un 13.1 milyon dolarının gerisinde kaldı. Haliyle dünya şu anda, henüz 3 ay önce vizyona giren ve toplamda 2 milyar dolar hasılat yapan Star Wars filminin rekorunu daha 1 sene dolmadan yıkacak gibi görünen Deadpool’a kilitlenmiş durumda.

Dilerseniz fragmanına bir göz atalım; (Türkçe Dublajdır)

https://www.youtube.com/watch?v=OtCC868soWI

 

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı