Dünya

Hayvanseverlerin Bayılacağı Birbirinden Muhteşem Oteller

Bazı oteller evcil hayvanınız ile sizi memnuniyetle karşılarlar, bazıları ise otel alanı içinde keyifle izleyebileceğiniz hayvanlara ev sahipliği yaparlar.

Giraffe Manor, Nairobi, Kenya

giraffe manor - Hayvanseverlerin Bayılacağı Birbirinden Muhteşem Oteller

Kendi parkı ve doğal ormanının bulunduğu 566 metrekarelik alanda, Nairobi’ye sadece otuz dakika mesafede olan Giraffe Manor, kozmopolit bir başkentin hemen önünde vahşi doğada benzersiz bir konaklama imkanı sunuyor. Binanın kendisi, kişisel olarak barındırılan ve Doğu Afrika’daki Avrupalıların ilk günlerini anımsatan bir bina olarak ön plana çıkıyor. Otelin konuklarına sunduğu en büyük avantaj ise konuklara kahvaltıda eşlik eden sekiz Rothschild zürafasından oluşan sürü! Zürafalar ile birlikte kahvaltı yapmak benzersiz bir deneyim yaşamayı sağlıyor

giraffe manor 1 - Hayvanseverlerin Bayılacağı Birbirinden Muhteşem Oteller

Engholm Husky, Karasjok, Norveç

engholm husky - Hayvanseverlerin Bayılacağı Birbirinden Muhteşem Oteller

Karasjok, Norveç’te şimdiye kadarki en soğuk hava sıcaklığı kaydedilmiş olabilir, ancak mevsim ne olursa olsun, Engholm’de farklı atmosferi hissetmek mümkün. Kütük evlerin muhteşem doğası ile otel personelinin sıcak konukseverliği ve kayak, kızak turları, kar ayakkabıları ile gezinti, Kuzey Işıkları safarisi, somon balıkçılığı, kano ve pek çok sosyal aktivite imkanı sunuyor.

engholm husky karasjok - Hayvanseverlerin Bayılacağı Birbirinden Muhteşem Oteller

Hotel Capitan Suizo, Tamarindo, Kosta Rika

Mükemmel odalar, otantik bungalovlar, açık hava restoranı ve pastoral görünüme sahip bir havuz, Capitan Suizo pek çok otelde bulunabilecek bu özelliklerin yanında doğa ile iç içe yaşama imkanı sunarak dikkat çekmeyi başarıyor. Doğrudan sahilde yer alan ve yemyeşil bir yerde bulunan otel, çeşitli hayvanlar tarafından da ziyaret ediliyor. Birbirinden farklı ve ilginç kuşlar, neşeli maymunlar, kertenkeleler, armadillolar, sincaplar, gri iguanalar ve rakunlar düzenli olarak görülebiliyor.

hotel capitan 1 - Hayvanseverlerin Bayılacağı Birbirinden Muhteşem Oteller

The Elephant Camp, Victoria Falls, Zimbabve

the elephant camp - Hayvanseverlerin Bayılacağı Birbirinden Muhteşem Oteller

Victoria Şelalelerine farklı bir bakış açısı getiren otel, doğanın sunduğu tüm olanakları yakından görmeye imkan veriyor. Filleri rahat bir şekilde gözlemenin yanında çita Sylvester ile yürüyüş yapmaya da olanak tanıyor.

the elephant camp 1 - Hayvanseverlerin Bayılacağı Birbirinden Muhteşem Oteller

Birbirinden güzel bu otellere gitmek için sadece rezervasyon yaptırmak yetmiyor. Gideceğiniz ülke için vize istenip istenmediğine bakmak için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Kaynak

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı