Sinema ve Tiyatro

Hobbit zirvede oturmaya devam ediyor!

Hobbit üçlemesinin ikinci filmi “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları” (The Hobbit: The Desolation of Smaug), gösterimdeki ikinci hafta sonunda gişe hasılatında zirveyi yine bırakmadı. J.R.R. Tolkien’in romanından yönetmen Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanan film, ABD’de seyircilerin yoğun olarak sinema salonlarına akın ettiği Noel öncesi hafta sonunda gişede iddialı olan bir başka yapımı “Anchorman 2: The Legend Continues” (Anchorman 2: Efsane Sürüyor) adlı filmi geride bırakmayı başardı.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları”, gösterimdeki ikinci hafta sonunda 31.5 milyon dolar hasılat yaptı. Başrolünde Will Ferrell’in oynadığı “Anchorman 2” ise cuma, cumartesi ve pazar günlerinde tahmini olarak 26.8 milyon dolarlık bilet satışıyla ikinci oldu.

hobbit izle - Hobbit zirvede oturmaya devam ediyor!
Salı akşamı gösterime giren “Anchorman 2”nin toplam hasılatı ise 40 milyon civarında. Türkiye’de ilk 10 günde yaklaşık 753 bin kişi tarafından seyredilen Hobbit serisinin ikinci filminin dünya genelindeki toplam hasılatı ise 300 milyon doların üstüne çıktı. Yönetmen David O. Russell’ın politik yozlaşmayı anlattığı ve Oscar’larda da iddialı olan “American Hustle” da ilk hafta sonunda 19.1 milyon dolar hasılatla öne çıkan filmlerden biri oldu.misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı