İnstagram’ın 2017 Enleri

Popular sosyal medya platformu olan İnstagram’ın 2017 Enleri belli oldu. Günümüzün popular sosyal medya platformundan olan İnstagram’ın 800 milyonu aşkın abonesi bulunmakta. Yakın zamanda Facebook tarafından satın alınan bu platformda sık sık kullanıcı odaklı güncellemeler yapılmakta.

Yakın zamanda 800 milyon abonesini duyuran İnstagram aynı zamanda 2017 enlerini de kullanıcılarıyla paylaştı. Listede en çok beğeni alan paylaşımlar, en çok takipçisi olan hesaplar, en popular hashtagler gibi bir çok kategori bulunmakta.

İşte İnstagram’ın 2017 Enleri…

-2017’nin en çok beğeni alan 10 paylaşımı;

 İnstagram'ın 2017 Enleri

  1. Beyoncé (@beyonce) – https://www.instagram.com/p/BP-rXUGBPJa/
  2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BbaImIfFr0h/
  3. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BZBHr4Pg5Wd/
  4. Beyoncé (@beyonce) – https://www.instagram.com/p/BWg8ZWyghFy/
  5. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BV7m0IZFj_p/
  6. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BS7VkPTg0-s/
  7. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BTkzIjIAsRK/
  8. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BYTwfPVFVQY/
  9. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BRv1dAUgba7/
  10. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BW4LoqjgExn/

-2017’nin en çok takipçisi olan 10 hesabı;

 İnstagram'ın 2017 Enleri

  1. Selena Gomez (@selenagomez)– 130M+ Followers
  2. Cristiano Ronaldo (@cristiano)– 116M+ Followers
  3. Ariana Grande (@arianagrande)– 115M+ Followers
  4. Beyoncé (@beyonce)– 108M+ Followers
  5. Kim Kardashian West (@kimkardashian)– 104M+ Followers
  6. Taylor Swift (@taylorswift)– 104M+ Followers
  7. Kylie Jenner (@kyliejenner)– 99.5M+ Followers
  8. Dwayne Johnson (@therock)– 96M+ Followers
  9. Justin Bieber (@justinbieber)– 93.9M+ Followers
  10. Kendall Jenner (@kendalljenner)– 84.8M+ Followers

-2017’de En Fazla Fotoğrafı Paylaşılan 10 Şehir;

 İnstagram'ın 2017 Enleri

  1. New York, ABD
  2. Moskova, Rusya
  3. Londra, İngiltere
  4. Sao Paulo, Brezilya
  5. Paris, Fransa
  6. Los Angeles, ABD
  7. Saint Petersburg, Rusya
  8. Jakarta, Endonezya
  9. Istanbul, Türkiye
  10. Barcelona, İspanya

-2017’nin En Çok Popular 10 Hashtagi

  1. #Love (Aşk)
    2. #Fashion (Moda)
    3. #PhotoOfTheDay (Günün fotoğrafı)
    4. #Photography (Fotoğraf)
    5. #Art (Sanat)
    6. #Beautiful (Güzel)
    7. #Travel (Seyahat)
    8. #Happy (Mutluluk)
    9. #Nature (Doğa)
    10. #PicOfTheDay (Günün karesi)

 

-2017’nin En çok Popularitesi Artan 10 Hashtagi;

  1. #photography
  2. #travelphotography
  3. #memes
  4. #summer2017
  5. #naturephotography
  6. #meme
  7. #travel
  8. #fitnessmotivation
  9. #bts
  10. #photographer

En Çok Kullanılan 5 Filtre

 İnstagram'ın 2017 Enleri

  1. Clarendon
    2. Gingham
    3. Juno
    4. Lark
    5. Moon

 


metaboosterturkey

İlişkili Bilgiler

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Close
Close