Maksat Bilgi

iOS 7.1 Çok Yakında Yayınlanabilir!

İOS 7 Kullanan Kullanıcıların ,Baş belası hataların Sona Ereceği Düşünülen İOS 7.1 Sürümü Çok Yakın Tarihte Yayınlanabilir!

ios 7 1 geri sayim basladi - iOS 7.1 Çok Yakında Yayınlanabilir!

 

Bir çok blog ve forumlarda İOS 7 hatalarının çözümlerini arayan kullanıcıları gördüm(Kendimde dahil).Güncellemeler geldi Apple Firmasından ama Köklü Güncellenme değildi.Bütün Kullanıcılar Büyük Güncelleme Olan İOS 7.1 Sürümünü Beklerken, daha yakın zamanda yayınlanacağı söylentileri arttı.

Apple’ın, iOS 7 için hazırladığı ilk büyük güncellemenin bu hafta yayınlanması bekleniyor. 7.1 güncellemesi ile iOS 7’de şikayet konusu olan pek çok sorunun çözülecek.

Apple’ın, iTunes’da düzenlediği film, müzik ve konferanslardan oluşacak iTunes Festivali‘ni izlemek isteyenler için iOS 7.1‘i yüklemiş olma şartını getireceği düşünülüyor. Festival ise 11 Mart’ta başlayacağı için iOS 7.1’in bu günlerde yayına girmesi bekleniyor.

iOS 7.1, dört aydır beta aşamasında bulunuyordu. 7.1 ile arama ve kapatma butonları daha küçük ve yuvarlak hatlı olarak yeniden tasarlandı. Ayrıca, güç kapama butonu da yuvarlak hatlara kavuşuyor. Tasarımsal revizyonların yanında, iOS 7 ile ortaya çıkan pek çok hataya da yamalar hazırlandı. Cihazları rastgele reset’leyen “beyaz ekran” probleminin de iOS 7.1 ile çözülmesi bekleniyor.

Chip.com.tr

Chip.com.tr nin bu haberi birçok teknoloji dergi ve blog sitelerinde mevcut.

 

 

 

 

 

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı