Teknoloji

iOS 8.4.1’de problem var!

Apple iOS 8.4.1 ile Apple Music ile ilgili iyileştirmeler ve bazı hataları gidermek için yayınlamıştı.Ancak kullanıcıların Apple destek aracılığıyla bazı problemleri Apple’a geri bildirimde bulundu.

ios 8 4 1 - iOS 8.4.1'de problem var!

Yukarıda da bahsettiğimiz üzre birçok kullanıcının şikayetlerini Apple Destek aracılığıyla ve birçok internet platformunda yayınlanan bu problemler, Apple geliştiricilerine ulaştığını sanıyorum. iOS 9’dan önce de gelebileceğine dair bir kaç bilgi de var!

Bu yeni yayınlanan, iOS 8.4.1 güncellemesini yükleyen ve kullanan kullanıcıların şikayetler şöyle;

  • Pil süresinin kısalması,
  •  Uzun süreli kitlenmeler,

Bu iki başlık en çok konuşulan ve yaşanılan büyük problemler.Özellikle pil konusundaki sıkıntılar herhangi bir modele özgü olmayıp iPhone 6 ve iPad Air 2 gibi en son çıkan modellerde dahi görülen problem.Çözüm olarak ise iOS 8.4 ‘e geri dönülmesi veya iOS 8.4.1 ‘i tekrar yüklenmesi (Sıfırlama işlemi).Burada bir dipnot vereyim; Apple tarafından iOS 8.4’ geri dönüşler kapatıldı.Yani Apple imzaları kapattı. iOS 8.4 ‘ geri dönüş şu an için mümkün görünmüyor.

Şöyle bir kanı da var.Bu problemi düzeltmek adına iOS 8.4.1’ i başarılı bir şekilde geri yüklerseniz belki çözümü olabilir.Şu an bende ve araştırdığım kişilerde ki en büyük problem olan “pil sorunu” benim henüz başıma gelmedi.Başıma gelseydi yapmam gereken telefonu tekrar geri yüklemek olurdu.Çünkü bu güncellemeleri telefondan yaptığımızda bu tarz problemlerin gelebilme ihtimali yüksektir.

 

Kaynak: Birçok forum siteleri (Şikayetler ve çözümler için bakıldı.)

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

1 Yorum Var Sende Yorum Yap

1 Yorum

  1. murtaza

    4 Eylül 2015 tarihinde 02:32

    Ne çektik be

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı