Maksat Bilgi

iOS 8 Nasıl Yüklenir [Video ile Anlatım]

Bir süre önce,Apple’ın WWDC14 etkinliğinde tanıtılan ve Developerlar için yayınlanan İOS 8 in indirilmesi ve Yüklenmesi hakkında bilgiler paylaşacağım.

ios 8 nasil indirilir nasil yuklenir - iOS 8 Nasıl Yüklenir [Video ile Anlatım]

 

Apple’ın yeni nesil işletim sistemin iOS 8’in hem iPad hemde iOs işletim sistemine kurulumunu yapacağız.

Apple’ın yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 8 tanıtılmasıyla birlikte Beta sürümü olarak  indirilmeyede sunuldu. Bizde kararlı sürümler yayınladıktan sonra bu işlemin nasıl yapılacağımı sizlere anlatmaya karar verdik. Öncelikle telefonunuzun işlemcisinin hangi sürüme ait olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bunu görmeniz için telefonunuzun sistem menüsüne girmenize hiç gerek yok arkada yer alan açıklamalarda hangi model numarasına sahip olduğunuzu görebilir ve aşağıda yer alan linklerden ihtiyacınız olan ROM dosyasını indirebilirsiniz.

apple model number - iOS 8 Nasıl Yüklenir [Video ile Anlatım]

iPad:

iPhone:

iPod touch:

Bundan sonra yapmanız gereken şey ise çok basit. Rom dosyasını masüstüne kaydedin ve aşağıdaki videodan ne yapmanız gerektiğini izleyin. Bu işlemoldukça basit birişlemdir ROM yükleme sırasında telefonunuzun ekranında hiç görmediğiniz animasyonları ve bekleme sürelerine şahit oalbilirsiniz doğru ROM’u indirdiğiniz sürece bir sıkıntıyla karşılaşmayacağınızdan emin olabilrisiniz; çünkü ROM’lar Apple’ın nihai sürüm iOS 8 BETA dosyalarıdır.

 

Kaynaklar 

Kaynaklardan toplanarak derlenmiş bilgidir.

 

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı