Alışveriş RehberiMaksat BilgiTeknolojiYaşam ve Eğlence

iPhone 6’nın bugüne kadarki en net görüntüsü

Yaşamımızda teknolojinin yeri çok büyük.Teknolojinin ise gündeminde olan firmalardan biri hatta en büyüklerinden Apple’dır.Apple’ın en son ürününü yani iPhone 6 ve ios8 in tanıtım tarihi 9 eylül olarak belirlenmişti.Apple iphone hakkında şimdiye kadar her ürün tanıtımndan önce çıkan dedikoduların gerçeğe yakın çıkması sebebiyle  çıkan dedikoduların ortak ve en son iphone 6 görüntüsünü sizlere sunuyoruz.

iphone-6-2014-en-son-goruntusu-gercek-iphone-6

 

birçok basın yayın organlarının  paylaştığı habere göre;Tayvanlı pop şarkıcısı Jimmy Lin, dünyanın merakla beklediği iPhone 6‘ın fotoğraflarını sızdırdı.aha önce Apple tarafından tanıtımı yapılmadan önce iPhone 5Cmodel telefonun fotoğraflarını paylaşan Lin’in son paylaşımı da ilgiyle karşılandı.

Jimmy Lin’in paylaştığı fotoğraflara göre, daha geniş bir ekrana ve oval kenarlara sahip olan iPhone 6,metalik ve daha ince bir kasaya sahip olacak.

Fotoğrafları inceleyen uzmalar, sızan görüntülerin gerçekliği konusunda ikiye bölünmüş durumda.  Bazı uzmanlar, Lin’in elindeki ürünün bir prototip olabileceğini belirtip konuya şüpheyle yaklaşıyor. Bazıları ise Apple’ın yeni akıllı telefonun üretimine başladığını ve bu ürünün piyasaya sürülecek iPhone 6’nın orjinal hali olabileceğini öne sürüyor.

 

 

Etiketler
Aslı Doğan

Aslı Doğan

MaksatBilgi'de iç yönetim sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına yazılarla destek veriyorum.

İlgili Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün.