Teknoloji

iPhone 6’nın kamerası süper olacak!

Son zamanlarda gelen yeni söylentiler, Apple’ın bir sonraki iPhone sürümünün kamera megapiksel sayısını arttırmak ve diğer teknolojileri kullanarak kamerayı geliştireceği yönündeydi.

Apple’ın kamerayı geliştirmesi için en iyi seçenek OIS teknolojisini kullanmak olurdu. OIS teknolojisi akıllı kameralar üzerinde daha fazla kullanılmaya başlandı ve yeni bir patent başvurusu Apple’ın bu özellik üzerinde çalıştığını gösteriyor.

iphone 6 bak

Apple’ın bir sonraki amiral gemisine OIS kamera teknolojisini eklemesi oldukça muhtemel. Çünkü 8 megapiksel kameraya sahip iPhone 5S hakkında hayal kırıklığı tek şey, daha iyi düşük ışık performansı ve daha iyi videolar için olanak optik görüntü sabitleyici eksikliği oldu.

Dün Apple’ın yaptığı “VCM OIS çalıştırıcı modülü “denilen patent başvurusu. USPTO tarafından yayınlandı. Bu patent, Apple’ın gelecek iPhone modellerinde OIS ve gelişmiş otofokus ekleme hakkında planlarının ne olduğunu açıklıyor.

iphone 6

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

İlgili Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün.