Teknoloji

iPhone 7 Plus Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Arabamızı bile satıp aldığımız iPhone’un son versiyonu olan iPhone 7’nin irice olan modelini daha önce bir kaç kez sosyal medyada ve teknoloji bloglarında görmüştük. Ancak MaksatBilgi’ye yazmıyorduk. Baktık ki görüntüler birbirine çok benziyor Sonunda yazalım dedik.İşte yeni iPhone 7 Plus görüntüleri

Apple iphone 7 concept - iPhone 7 Plus Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz haftalarda iOS 10’u tanıtan Apple yeni iPhone’u bildiğiniz gibi Eylül ayında tanıtacak. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi tanıtımı yapılmadan,sızdırılan görüntüleriyle neredeyse birebir çıkmakta. Ancak bu sene ki geliştiriciler için düzenlediği konferansta Apple iOS 10’da tasarımsal olarak pek de değişikliğe gitmedi. Daha çok kullanıcı deneyimini geliştirmekle ilgilendiği anlaşıldı. Buna göre gözler yine Apple’ın yeni telefon modeli veya modelleri diyebiliriz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a çevrildi.

Apple iphone 7 concept yeni new - iPhone 7 Plus Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Tabi bu olaylar olurken kullanıcıların ve takipçilerin merakla bekledikleri ,yeni iPhone’larda,çift kamera olacak mı? sorusunu da ön plana çıkarıyor.Çünkü tasarımsal olarak şimdiye kadar sızdırılan görüntülerde de pek de değişikliğe gitmediğini görüyoruz.

Yayınlanan görüntüyle birlikte yeni iPhone 7 modellerinde çift kamera olmayacağıyla ilgiliydi. Ama yeni görüntü bu iddiaları cevaplamış oldu. Yani yeni iPhone 7 Plus modelinde çift kamera olacak. Yeni iPhone 7 Plus modelinde,çift kameranın en önemli özelliklerinden biri de optik yakınlaştırma olacak.

Aşağıda sızdırılan yeni görüntü bulunmakta. Bu görüntü de iPhone 7 Plus’ın koruyucu bir tabakayla kaplandığı görülüyor. Sol tarafta görüntü ise daha önce ortaya sızıntılardan biri olarak dikkat çekmişti.

Apple iphone 7 plus yeni goruntu - iPhone 7 Plus Görüntüleri Ortaya Çıktı!

İlgi çekici bir diğer özellik ise Büyük pil ve hızlı şarj

Apple firmasının yeni amiral gemisi olacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın,yayınlanan son raporda Smart Connector bağlantı noktası, kablosuz şarj desteği ve 3.500 mAh kapasiteli pilin telefonda yer alacağı şeklinde görüş belirtildi.

Bizimde takip ettiğimiz ve mobil teknoloji evreninde popüler OnLeaks kısa süre önce4.7 inçlik iPhone 7 için seri üretim sürecinin yavaştan başladığını bildirmişti.

Gelişmeler oldukça sizleri bu bilgi yazımızdan yazmaya devam edeceğiz!

Kaynak : Shiftdelete

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı