Oyun

İşte 2013’ün En çok Satan Oyunları

Sizler İçin Mynet’te hazırlanan 2013 ün ençok satan oyunları haberinden alıntı yaparak siz değerli ziyaretçilerimize listelemek istedik

2013 un encok satan oyunlari

10. Far Cry 3

-far-cry-3-480x360

Far Cry serisi, oyun severler arasında her zaman çok popüler oldu. Serinin son oyunu da bu yılın en çok satanları arasında yer alıyor.

9. God of War: Ascension
god-of-war-480x360

God of War, Sony’nin PlayStation 3 oyun konsolu ile birlikte satışa çıkmasından bu yana oyun severler arasında oldukça popüler bir oyun. Serinin son oyunu henüz ilk oyunları geride bırakamadı.

8. Gears of War: Judgement
gears-of-war-480x360

Mart ayında piyasa çıkan oyun, satış rakamlarında beklentileri henüz yakalamadı ama bu yılın öne çıkan oyunları arasında yer alıyor.

7. Just Dance 4
just-dance-4-480x360

Ubisoft’un popüler dans serisi bu yılın en çok satan oyunlarının başında yer alıyor.

6. Dead Space 3
dead-space-3-480x360

Serinin üçüncü ve son oyunu, eleştirmenlerden güçlü yorumlar alıyor.

5. Tomb Raider

tomb rider

Tomb Raider, son oyunundan önce oyunseverler arasındaki popülerliğini neredeyse kaybetmek üzereydi ancak serinin son oyunu oldukça güçlü yorumlar alıyor.

4. Injustice: Gods Among Us
injustice-gods-among-us-480x360
Mortal Kombat tarzı bir oyun olan Warner Bros’un öne çıkardığı ürünlerden biri.

3. NBA K13
nba-k13-480x360
NBA severler arasında oldukça sağdık bir takipçi kitlesine sahip olan oyun, bu yılın en çok satan ilk üç oyunundan biri.

2. Bioshock Infinite
bioshock-infinite-480x360

2007’de çıkan oyunun serisi bu yılın en çok beklenen oyunlarından biriydi. Bu yüzden en çok satan ikinci oyun olması eleştirmenlerce şaşırtıcı bulunmuyor.

1. Call of Duty: Black Ops II
call-of-duty-black-ops-ii-480x360

2012’de yıl ortalasında en çok satan oyunlar listesinde ikinci sıraya düşen oyun bu yıl toparlandı ve yeniden birinci sırada yer aldı.

Haberimiz tamamen Mynet ten alıntıdır.Bizce Liste farkılı olamalı gibi ama tabi elimizde resmi bir veri olmadığı için mynet’e güvenerek sizleri bilgilendirmek istedik.İler ki zamanlarda size bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağımıza temin ediyorum.

Mynet

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

İlgili Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün.