Maksat Bilgi

Karşınızda iPhone 7 ! Apaçık sızan görüntüler çok gerçekçi

Geçtiğimiz kasım ayında satışa sunulan, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın ardından,2016’da çıkacak olan iPhone 7 için kolları sıvayan Apple,Çin’deki üretici firmasından sızan görüntüler, iPhone 7’nin apaçık görüntüleri,Yeni iPhone’nun nasıl olabileceği merakını giderecek türden.

iPhone 7 Sizdi - Karşınızda iPhone 7 ! Apaçık sızan görüntüler çok gerçekçi

Apple, her “s” serisinde olduğu gibi iPhone 6s ile de tasarımsal değişikliğe gitmemiş, yazılım ve donanımı güçlendirmişti. Tasarımı iPhone 7 ile değiştirmesine kesin gözüyle bakılan Apple’ın, nasıl bir tasarım ile karşımıza çıkacağını bilinmiyordu. Ta ki bugüne kadar! iPhone 7 modeline ait olduğu söylenen prototip bir kaç gün önce “nowhereelse” sitesinde yayınlandı.

Bildiğiniz gibi MaksatBilgi ekibi olarak şimdiye kadar yeni telefonları sızdırılmış telefon prototiplerini yayınlamadık. Çünkü bu sızıntılar yakın ve birebir olmayabiliyor.Ancak bu sefer ki Apple firmasının,Çin’deki üretici firması olan Foxconn ‘un çalışanları tarafından sızdırılmış olması.

Aşağıda video da izleyeceğiniz yeni ve gerçeğe yakın olan iPhone 7 prototipi cihaz hakkında tasarımsal olarak cihaz hakkında birçok ipucu veriyor.

Video hakkında bir kaç bilgi verelim; videoda yeni iPhonu elinde tutan şahsın,iPhone’un üretim hattını sağlayan Foxconn firmasının bir çalışanın olduğu düşünülüyor.Videoda çalışanın kıyafetinde yer alan Foxconn logosu bu ihtimali güçlendiriyor.

Dilerseniz ilk önce videoyu izleyelim…Aşağıda videoyu izledikten sonra gözümüze çarpan detayları sizlere aktaralım…Karşımıza nasıl bir iPhone tasarımı çıkacak ?

https://youtu.be/n3qqzggW0-Q

iPhone 7 tasarımı nasıl olacak?
iPhone 7 prototipi ilk bakışta Apple’ın tasarım anlayışı ile tasarlandığı izlenimini veriyor. iPhone 7 tasarımında dikkat çeken noktalar; metal yekpare bir kasa, ekranın neredeyse çerçevesiz olması ve ana ekrantuşunun cihazda yer verilmemesi oluyor. iPhone 7’nin arka bölümünde isekameranın elma logosunun üstüne yani cihazın tam ortasına yerleştirildiği görülüyor.

iPhone 7 ile 3.5mm girişe elveda!
iPhone 7 prototip videosunda 3.5mm kulaklık girişine yer verilmemesi de gözlerden kaçmıyor. Bildiğiniz gibi Apple’ın iPhone 7 ile 3.5mm girişi bitireceği ve ses çıkışını Lightning üzerinden sağlayacağı söyleniyordu.

Kaynak: Shifthdelete

 

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

1 Yorum Var Sende Yorum Yap

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı