Sinema ve Tiyatro

Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

Filmlerde karşımıza bir iyi birde kötü karakterler çıkar.Filmlerin iyi karakteri kadar kötü karakteri de olmazsa olmazlardandır.Bu kötü karakterlerden bazıları vardır ki kötü olduğu kadar seksidirde. Hatta seksiliğiyle de ön planda olanlar vardır. İşte bu kötü karakterde olan ve seksi olan ünlülerin 10’unu listesi aşağıda veriyoruz.

Yerli ve yabancı filmlerde filmlerin baş karakteri iyiler olsa da kötü karakterler büründüğü rolü hakkını vererek oynadığında ve akıllarda kalan yüzler olduğunda iyi karakterlerden daha çok üne kavuşuyor. Yerlilerden örnek vermek gerekirse aklıma ilk gelen,Erol Taş’dır. Yabancılarda ise bu isimler daha çok olsa da Al Pacino yabancılardan aklıma ilk gelen isimdir.

kotu ama cekici 10 kadin aktor manset - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

 

İşin tuhaf tarafı bu kötü karakterlerin ,diğerlerinden sıyrılıp kendine ayrı bir yer ediniyor.Beyazperde de iyi karakterler ne kadar çok sevilse de kötü karakterler bazen iyi karakterlerden daha çok bahsediliyor ve seviliyor.Örnek vermek gerekirse Christopher Nolan’ın Batman üçlemesindeki ikinci filmindeki (Batman: Kara Şovalye) kötü karakter olan Joker ayrı bir yerde olmuş ve çok sevilmişti.Hatta T-shirtleri bile satış patlaması yapmıştı.

Kendi adıma konuşacak olursam bir Joker karakteri kadar çok sevilen kötü karakter olmasa da aynı duygular ile 10 kötü ama seksi kötü kadınları sizler için sıralıyoruz.

İlginizi çekebilir:  Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (6 Ekim 2017)

1.Harley Quinn (Margot Robbie)

O, DC evreninin kötü karakterlerini bir araya getiren bir film olan Suicide Squad’ın kadın kötüsü. David Ayer’in senaryosunu yazıp yönettiği filmde öyle bir kötü var ki, hem güzel hem de kötü… Para Avcısı (The Wolf of Wall Street), Fokus ve Zamanda Aşk (About Time) gibi filmlerde karşımıza çıkan Margot Robbie’den bahsediyoruz. Film henüz vizyona girmese de onun oldukça çekici bir kötü olduğunu biliyoruz.

harley quinn - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

David Ayer’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği film Suicide Squad tamamiyle kötülerin bir araya geldiği film. Ama aralarında öyle bir kötü var ki, hem güzel hem aşırı kötü… The Wolf of Wall Street (Para Avcısı), Fokus ve About Time (Zamanda Aşk) gibi filmlerde izlediğimiz Margot Robbie’den bahsediyoruz. Film henüz vizyona girmese de Harley Quinn’i 6 Ağustos’ta izleme şansı elde edeceğiz.

2.Catherine Tramell (Sharon Stone)

Bacak bacak üstüne atma sahnesi hafızalara kazınmış ve büyük ses getirmiş o film Basic Instinct (Temel İçgüdü). Sharon Stone’suz kötü kadın listesi düşünülemez.

İlginizi çekebilir:  Escape Plan -Kaçış Planı | Film izle Önerisi

sharon stone - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

https://www.youtube.com/watch?v=BN6gUmGGhhc

3.Seline Kyle (Michelle Pfeiffer)

Tabii ki o olmadan olmaz! Catwoman’sız kötü kadın listesi düşünülemez. Ancak Anna Hathaway’in canlandırdığı Catwoman değil, 1992 yılında vizyona giren Batman Returns filmindeki Catwoman. Michelle Pfeiffer’in canlandırdığı…

selina kyle michelle pfeiffer - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

4.Jennifer Clark (Megan Fox)

Transformers serisinde izlediğimiz Megan Fox, henüz 23 yaşında ve Jennfer’s Body filminin başrolünde. Böylesi güzelliğin bedeni kötü bir ruh tarafından ele geçiriliyor ve istemsizce insan yiyor, yetmiyor; ateş yalıyor.

jennifers body jennifer clarke - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

5.Satanico Pandemonium (Selma Hayek)

1996 yılında izleyiciyle buluşan From Dusk Till Down’da öne çıkan karakterlerinden biri de Selma Hayek’in canlandırdığı egzotik dansçı aynı zamanda vampir olan karakter. Filmde aynı zamanda George Clooney de yer alıyor.

satanico pandemonium selma hayek - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

6.Mystique (Rebecca Romijn)

Elbette Jennifer Lawrence’ın gençlik hallerini canlandırdığı Mystique karakteri ayrı bir güzellik abidesi ancak Rebecca Romijn tarafından canlandırılan, ilk X-Men üçlemesindeki hali dillere destan bir kötülük ve güzelliğin birleşmesi.

rebecca romijn mystique - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

7.Xenia Onatopp (Famke Janssen)

Listede olmazsa olmazlardan biri bir Bond kadını; en kötü ve en seksilerinden. Famke Janssen tarafından canlandırılan karakter, 1995 senesinde vizyona giren Golden Eye’da Bond’a kötülük ve seksapel saçıyor, insanları öldürüp helikopter bile kaçırıyordu.

İlginizi çekebilir:  Yeni Steve Jobs Belli Oldu!

xenia onatopp famke janssen - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

8.Viper (Svetlana Khodchenkova)

James Mangold’un yönetmenliğinde vizyona giren 2013 yapımı Wolverine filminde karşımıza çıkan en kötü karakterlerden. Zehirli maddelerle Poison Ivy kadar haşır neşir oluşuyla da bilinir. Kötülüğü aynı zamanda güzelliğiyle kendine hayran bıraktıran Rus aktris Svetlana Khodchenkova.

svetlana khodchenkova viper - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

9.Elle Driver  (Daryl Hannah)

Quentin Tarantino’nun efsanelerinden biri olan Kill Bill’in kötü ama bir o kadar da seksi karakteri Elle Driver, Daryl Hannah tarafından canlandırılıyor. O meşur ıslık melodisini kırmızı rujlu dudaklarının arasından çıkaran Hannah’ın kendisine ölüm meleği rolü biçilmiş olsa da seksiliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

elle driver kill bill - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

Aşağıdan efsane ıslık sahnesine göz atabilirsiniz.

10.Artemisia (Eva Green)

300 Spartalı filminin ardından 2014’te vizyona giren 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi’nde karşımıza çıkan kötü karakter Artemisia! Eva Green’in canlandırdığı seksi karakter Pers İmparatorluğun başındaki kişiydi. Kötü karakterlerle karşımıza çıksa da seksiliğinden ödün vermeyen Green; The Dreamers filminde Isabelle, Perfect Sense filminde Susan ve Cracks filminde Miss G karakteriyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

eva green 300 filmi - Kötü Ama Çekici 10 Film Karakterleri

Kaynak: Sinemajor

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Close
Close
Close