Maksat Yenilik

MaksatBilgi 1 Yaşında!

maksatbilgi bir yasinda - MaksatBilgi 1 Yaşında!

MaksatBilgi 1 Yaşında!

MaksatBilgi’nin Kuruluş Haftası!

Ben İbrahim ve  diğer Yazarlarımızla  ,Maksatbilgi’yi bir senedir sizlere hazırlıyoruz. Sizler için MaksatBilgi’yi, hem tasarımsal hem de bilgi Yazılarımızla , Anlaşılır ,okunabilir ,göze hoş bir bilgi sitesi olmak için çabalıyoruz.Umarım bunu başarmışızdır.Daha yolun başındayız.Ama Geçtiğimiz bir senede,MaksatBilgi’de çok güzel şeyler oldu.MaksatBilgi’de biyografisi olan ,ünlülerin kendi Twitter hesaplarından MaksatBilgi’de ki biyografi sayfalarını retweetlemesi bizim, yaptığımız işte doğru yolda ilerlediğine kanıt olmuştur.Aynı zamanda ,Annemin Plakları radyo programı sunucusu Çetin Erker’in MaksatBilgi’deki yazısını Hem Facebook hem de Twitter hesaplarından bize teşekkür etmesi ve yazı bağlantısını paylaşması MaksatBilgi adına olumlu ilerleyişine katkı sağlamıştır. Riff cohen, Fransız şarkıcı MaksatBilgi’de ki kendi yazsını ,Twitter hesabından paylaşmış ve yazımızı beğenmiştir.Diğer yandan ise bizden kaynak alıp kullanan siteleri ,kaynak belirtip bize duyduğu saygıyı da unutmamak gerekir.

Evet aşağı yukarı MaksatBilgi adına olan güzel şeyler bunlardı.Peki bundan sonra neler olacak?Yazar kadromuzu biraz daha genişleteceğiz.Yazarlarımız bilgi yazısı yazarken belli kalıplar içinde bilgi yazısı yazacak ve MaksatBilgi’nin kendine has tutumu biraz daha hissettirmeye çalışacağız. Ne demek istiyorum?Kısaca anlatayım;

1.Biyografi Sayfalarına daha çok yoğunlaşacağız.

2.Tarih Dizilerine devam edeceğiz.Hatta sadece tarih dizileri değil başka bilgi yazılarını da dizi haline getirip sizlere kendi yorumumuzu katarak bir de MaksatBilgi’nin gözünden bakın anlamında bir takım çalışmalarımız olacak.

3.Film öneri ve Sinema bölümüne planladığımız bilgi yazısı sayısına ulaşamadık.Bunun farkındayız ve bunlar için bir ekip çalışması yapacağız.

4.”MaksatBilgi Kapak ” Bölümü için daha özen göstereceğiz.

5.Bilgi yazılarını ön plana çıkartacak yeni görsellik ve tasarım anlamında çalışmalarımız olacak.Hatta size sürpriz yapabiliriz bu anlamda.

6.Yazar kadrosunu genişleteceğiz.Şimdilik 26 yazarımız var ama aktif olarak yazan 14 yazarımız var.Bu konuda çalışmalarımız olacak.

7.Yazarlara yazar olmak için yazdığı bilgi yazısı başına veya yazdığı bilgi yazısı kalitesine göre ödüllerimiz olacak.

8.Kesintisiz bir MaksatBilgi olacak önümüzdeki yılve daha sonraki yıllar.

9.MaksatBilgi’nin eğlenceli bir tarafı da olacak.

Önümüzdeki yıl şimdilik bu konular üzerinde düzenlemelerimiz ve yeniliklerimiz olacak.Daha çok bilgiyi yüklemek (yazmak) asıl hedefimiz.Tabi MaksatBilgi usulü !Aslında böyle bir yazı yazmıyacaktım.Ama neler yaptık ve neler yapacağımız hakkında bizi takip eden ve bizi ilk kez ziyaret eden ziyaretçilerimize biraz da olsa bizi tanımlarını istedim.Umarım aklınızda kalırız!

Bir başka bilgi yazımızda görüşmek dileğiyle! Hoşça kalın!Nice Senelere MaksatBilgi!

Not: Bu arada bütün okunma sayılarını sıfırladık.Okunma sayılarıyla ilgili çalışmalarımızı, iyileştirmek amacıyla yaptığımızı bildirmek isteriz!Bu sayede sizleri anlayan bir Bilgi sitesi inşası içinde olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

MaksatBilgi Kurucu ve Editör Topluluğu.

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı