MaksatBilgi Aylık Bülten (Kasım)

MaksatBilgi okurları için aylık hazırladığımız MaksatBilgi Aylık Bülten ile tekrar karşınızdayız! Bildiğiniz üzre sürekli bizi takip eden ziyaretçilerimiz ve bizi çok merak eden ziyaretçilerimize bülten tarzında,yayınladığımız bu yazımızda sizlere MaksatBilgi’de neler yaptığımızı,söyleşi ve eleştiri  ve tasarımsal yeniliklerimizden bilgi vermek için hazırladığımızı tekrarlamak isteriz.

Bu ay ki sayımızda sizlerle buluşmak için iple çekiyorduk. Neden Mi? Çünkü sizler için MaksatBilgi’yi sürekli geliştiriyor ve düzenlemeler yapıyoruz. Bu ay ise yeni sürümüz olan MaksatBilgi V3.2 ile tasarım ve kullanıcı deneyimi,anlamında birçok yeni özellik getirdik.Gelin isterseniz bu yeniliklerin oluşturulduğu yeni sürümümüzü sizlere anlatalım.

MaksatBilgi V3.2 Bugün Yayında!

maksatbilgi v3 2 versiyonu - MaksatBilgi Aylık Bülten (Kasım)

Şuan itibariyle, MaksatBilgi’nin şimdiye kadar hazırlanmış olan en iyi halini sizlere sunuyoruz!

Gözleriniz bizim için en değerli şey!

MaksatBilgi V3.2 ile bir aydır üzerinde çalıştığımız yeni tasarım fontu ve bilgi kutularının yeniden tasarlanması sizlerin okumakta olduğunuz yazıyı odaklıyor! Bilgi yazılarının önemi,tıpkı sizler için önemliyse bizler içinde bir o kadar daha önemli.okurken gözlerinizi yormayan bir arka plan ve üstüne yerleştirilen en güzel yazı fontunu seçtik.Daha dikkat çekici ve görünüm açısından çok narin bir yapıyla sizlere daha akıcı bir okuma zevki veriyor.

Anasayfa Şimdi Daha Başka!

Anasayfa Baştan Tasarlandı!İstatistiklere baktığımızda sitemize daha önce gelenler haricinde,ilk defa keşfetmiş olan ziyaretçilerinde anasayfayı görmek istemesi bizi heyecanlandırdı.Bu yüzden daha kompak ve daha dolu bir anasayfa tasarladık.Marifet kutucukların yerini değiştirmek gibi geliyor ama daha sadece kutucuklar değil kutucukların neye göre dizildiği ve hizalandığı sonunda ise dikkat çekici olan şeyin yine bilginin olduğu.

Bir Bilgi yazısından başka bilgi yazısına !

Bildiğiniz gibi önerilmiş bilgiler olarak bilgi yazılarımızın en altından yer alıyordu. Ama daha fazla öneri ve daha çok bilgi birikimi için yazı içinde de bilgi yazısı önerileri yapan bir eklenti yerleştirdik. Bu sayede bir bilgi yazısını okurken başka bir bilgi yazısının dikkatinizi çekmesini istiyor ve sizleri daha çok bilgi okumanızı hedefliyoruz.

MaksatBilgi Mobil Diğerlerinden Daha Farklı

MaksatBilgi’nin mobil sürümü tıpkı normal masaütü ve tablet görünümü gibi daha güzel bir görünüm sağlıyor.

MaksatBilgi Kapak Hiç Bu kadar Güzel Görünmemişti

Sadece MaksatBilgi’ye has olan ve her ay hazırladığımız bir diğer bölümümüz olan MaksatBilgi Kapak, Anasayfada ve bilgi yazılarında konumunu belirginleştirdik.Bu sayede daha fazla dikkat çekiyor ve uzman grafikerlerimiz sayesinde,daha şık bir görünüm elde ediliyor.

Gittikçe Daha Kararlı Bir MaksatBilgi!

  • MaksatBilgi V3.2 bir önceki sürüme göre 2 kat daha hızlı!
  • Benzer bilgiler sizin neyi okuyabileceğinizi daha iyi tahmin ediyor.
  • Arka plandaki birçok gereksiz eklenti kullanımı yerine kısaltılmış kodlar ile daha kompak bir site.
  • Sosyal medya paylaşım butonlarını daha kararlı hale getirdik.
  • Bir yazının önceki yazısını daha hızlı bir geçiş.
  • Fotoğraflar daha belirgin şekilde görünüyor

Maksat Söyleşi

2013 yılının Eylül ayından beri kararlı bir şekilde yolumuzda devam ediyoruz.Siz ziyaretçilerimizin bizi beğenmesi ve daha sonra tekrar ziyaret etmesi bizim doğru yolda ilerlediğimize adete onaylıyor gibi. Bu ilginin karşılığını almanız için kendimizce bizlerde yeni bilgi yazıları yazıyor ve MaksatBilgi’yi sizler için sürekli güncelliyoruz. Dünyadaki yenilikleri takip ediyor ve onları MaksatBilgi’de uygulamaya çalışıyoruz.Tabi uygularken bize has hale getiriyoruz.

MaksatBilgi’nin arka planında çalışan 70’in üzerindeki yazar ve yönetici kadrosu ile daha sıkı çalışmalar ve yenilikler peşindeyiz. Bizleri takip ettiğiniz için buradan teşekkür etmek isteriz.

Birçok siteler bizlerden aldıkları bilgileri kullanıyorlar. Bunda sorun yok! Çünkü bizlerde başka kaynaklardan bilgileri alıp kendi düşüncelerimize katarak derliyoruz. Ancak geçen ay da biraz bahsetmiştik. Bu bilgi yazılarımıza bizler kaynak gösteriyoruz. Hatta şöyle demek daha doğru başka sitelerden (kaynaklardan) bilgi aldığımızda muhakkak onun üstüne sanki konuşuyormuşcasına yazıyoruz.En doğru ve kesin bir metaryel olduğuna inandığımızda. Ama bizlerden alınan bilgileri Kopyala/Yapıştır ile kendi sitelerinde yayınlayıp üstüne reklam yapanların emek hırsızlığına tahammülümüz yok!

Bahsettiğimiz bu siteler adından söz ettirmiş ve günde 1-2 milyon ziyaretçisi olan hak yiyerek içerik oluşturan siteler.Yani haber siteleri…Google amca ise kopyala yapıştır yapmalarına rağmen sıralamada bizim üstümüzde yer veriyor.

Bu da bizlerin sinirlerini attırıyor. Sizlere bize ve bizi gibi özgün içerik üreticilerine sahip çıkmanızı öneriyoruz.

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı