Maksat Yenilik

MaksatBilgi v3

Zarif tasarım ve ön planda bilgi yazıları… MaksatBilgi v3 Sizlerle!

MaksatBilgi V3 Logo - MaksatBilgi v3

MaksatBilgi’nin 3. en büyük değişimiyle karşınızdayız! MaksatBilgi’yi daha da ileriye götürmek için fikirleri değerlendiriyor ve bu fikirler üzerinden uyarlamalar yapıyoruz.MaksatBilgi’nin bu 3. en byük değişiminde emeği geçenleri teşekkür ediyoruz.

2015 yılının sonbaharında tanıtımını yaptığımız ve yayınladığımız V2’nin görsel açıdan başarısı ve ziyaretçileri etkilemesi bizi memnun etti. Bu değişimle birlikte hem sürekli ziyaretçi kazandık ham de ilgi kazandık. V2’nin v2.1,v2.2,v2.3  ve en son mart ayında v2.9 ile v2’ye veda ettik. Daha iyisini sizlerle buluşturmak adına v2 serüvenini bitirmiştik. Şubat ayından itibaren nisan ayına kadar v3’ün testleri yaptık ve son halini sizlere sunduk.Umarım sizlerde beğenirsiniz!

 

İşte MaksatBilgi V3’ün sizi baştan çıkaracak özellikleri;

MaksatBilgi v3 Bütün Cihazlara Tam Entegreli

maksatbilgi v3 cihaz gorunum - MaksatBilgi v3

Şimdiye kadar ki en uyumlu MaksatBilgi! Bütün cihazlarda tam entegreli bir tasarıma sahip. Çarpıcı üst manşet ve aşağı doğru akan bilgi yazıları… Yeni MaksatBilgi V3 yeni nesil cihazlara uyumlu olabilmesi için tasarımı, özel kodlanmıştır.

MaksatBilgi v3 Daha da sade!

V2’deki tasarımının beğenilmesi ve tasarımının MaksatBilgi’ye her girenin etkilenmesindeki somut nedenlerden biri de bilgi yazılarının ön planda olmasıydı. Ancak bazı eleştiriler de alıyorduk. Bütün olumlu ve olumsuz eleştirileri değerlendirdik. Günümüz ve gelecek neslin hangi sitelerde daha çok zaman geçirdiklerine bakarak site dizaynını da buna göre tasarlayacaktık. Sonunda daha basit ve görselin daha belirgin olduğu bir web sitesi tasarladık. Bütün platformlara uyumlu bir site. MaksatBilgi şimdi daha basit ve sade tasarım ile karşınızda. Düz kağıt arka fontu ve özel seçilmiş yazı fontlarıyla…

maksatbilgi v3 web - MaksatBilgi v3

Bilgi yazıları daha da görünür!

maksatbilgi v3 bilgi yazisi mobil - MaksatBilgi v3maksatbilgi v3 bilgi yazisi sayfasi - MaksatBilgi v3

Okumak hiç bu kadar zevkli olmamıştı

Göze hoş gelen ve gözü yormayan yeni fontu ve arka planıyla MaksatBilgi V3 ile bilgi yazılarını okumak daha da zevkli hale geliyor. Fotoğrafların konumlandırılışı ve üstte hemen paylaşma imkanı sağlayan özelliğiyle sizlere kolaylık sağlıyor.

Yeni Bilgi Yazısı Geçişi

maksatbilgi v3 yeni bilgi yazisi gecisi - MaksatBilgi v3

Kaydırın ve sürekli bilgi okuyun!

Bir bilgi yazısındayken o bilgi yazıısndan daha önce yazılmış bir bilgi yazısına anında erişim. Okuduğunuz bilgi yazısının hemen altında.

Hızlı Kenar Menü

maksatbilgi v3 mobil - MaksatBilgi v3maksatbilgi v3 slide menu - MaksatBilgi v3maksatbilgi v3 flymenu - MaksatBilgi v3

Bilgi kategorilerine ulaşmak şimdi daha kolay!

Anasayfada veya herhangi bir sayfada başka kategorilerde bilgi yazılarını okumak için o kategoriler görmek daha kolay. Tek yapmanız gereken ekranın sol üstteki yatık üç çizgiyi (kenar menü botunu) tıklatmanız yeterli olacaktır. Ayrıca MaksatBilgi’nin sosyal medya sayfalarını da buradan ulaşabilirsiniz.

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı