MaksatReklam Yeni - MaksatReklam

 

MaksatBilgi’ye Neden Reklam Vereyim ki?

MaksatBilgi’nin 4 yıldır aktif ve reklam konusunda uzman ekibiyle, şimdiye kadar birçok firma veya kişisel web sitesi vb müşterisiyle çalışmış ve hala çalışmaktayız.

MaksatBilgi’nin uzman reklam editörleriyle, SEO’ya dayalı reklam  çalışması yapabilir ya da verdiğiniz reklamı öne çıkararak, daha fazla ziyaretçi  / müşteri çekebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi artık kullanıcılar ne arayacaksa o zaman ihtiyacı olanı ; mobilden veya pc/tabletten arama yaparak cevabı alıyor.

Diğer yandan Bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda etkin olarak kullanılan , Adblock gibi uygulamalar reklamları engelliyor. MaksatReklam bu engellemelere kesinlikle takılmaz. Çünkü doğal ve etkili bir reklam türüdür.

Kendimizden yola çıkalım :

Arabanız tozlu ve yıkamaya ihtiyacınız var. Bunu da sona bırakarak yoldasınız. Yolda mobil cihazınız ile arama yaparak , neredeyseniz ona göre bir arama gerçekleştirmez miyiz?

 Bu anlamda bizde sizleri üst sıralarda tutarak sizi müşterinizle buluşturmak isteriz.

MaksatBilgi’de Yer alan Tüm İçerikler %100 Özgündür. Google vb Arama Motorları Tarafından Yazılan Her İçerik Anında İndexlenir ve üst sıralara oynar!

Alexa Değerimiz ise ;

alexa - MaksatReklam
Ayrıca Sitemiz Haber Uygulaması Bundle Üyesidir.
4MoGzY - MaksatReklam

MaksatBilgi Daha Güvenilir!
trustsafe - MaksatReklam

Reklamınız MaksatBilgi’nin Sosyal Medya Hesaplarından Otomatik Olarak Yayınlanır. Sosyal Medyadan da ziyaretçi/ Müşteri gelir!

Reklamlarınız Uygun Kategoride yayınlanır ve görünürlüğü daha yüksek olur.

Nasıl Reklam Verebilirim ?

1 . MaksatReklam :Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Google vb arama motorlarında birinci sayfada görünmek için doğal ,engelsiz ve en etkili yöntem. Yapmanız gereken; 

Başlığınızı oluşturmak, anahtar kelimeleri seçin, iş yerinizin veya web sitenizin özelliklerini ve ziyaretçilerin size neden ziyaret edeceğini yazın. İşte bu kadar basit!

Biz reklam sayfanızı / yazınızı oluşturalım ve yayınlayalım.

2. MaksatReklam (birinci reklamınızı) öne çıkarmak isterseniz; her bilgi yazısını  altına gelecek. Bu sayede ilgili olan reklama , ilgilenen ziyaretçiler sizleri rahatlıkla bulacak. Kimse konar göçer müşteri istemez. Alıcı veya ilgili müşteri bilgi yazılarımızda sizi bulur ve ilgili ürünlerinizi alma olasılığı ise  %90’ı geçer . 

Reklamınızı öne çıkarırken dilerseniz , sadece sizin istediğiniz kategori veya yazının altında gösterim de yapılabilir. Bu şekilde de hedefinize ulaşmada daha hızlı ve etkin olabilirsiniz.

MaksatReklam ‘ı Öne Çıkarmak Örnek:

maksatreklamyaziici - MaksatReklam

* MaksatReklamı Öne Çıkarmak

Daha Önce Yaptınız Mı? Örnek Görebilir miyim?

Tanıtım ve rehberim projelerimizle daha önce yeni reklam birimimize yakın örnekleri olmuştu.Tecrübemiz ve yenilikçi ekibimiz ile yeni reklam birimimizle yeni aldığımız reklamlar aşağıdaki gibidir. İnceleyebilirsiniz! 

Reklamlarınız Bu şekilde olacak Video

   MaksatReklam’a kaydolan bütün reklam verenlerin reklamlarını buradan bakabilirsiniz!

Sürekli Çalıştığımız Bazı Reklam Firmaları,Bir çok Kez Reklamları Yayınladılar!

Nasıl Başlarım?

MaksatReklam alımını gerçekleştirmek için aşağıdaki gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

Bizler size özel bir içerik yazıp sizin bilgilerinizi gireceğiz. Reklamınız yayınladığında,bize iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden size bildirimde bulunacağız. 

Haydi Başlayalım!

Reklam Başvuru Formu

  • MaksatBilgi,MaksatReklam'a Reklam verecek olan asıl kişi ,bilgilerini doldurması gerekir.Geri dönüşlerde ilgili kişiyle görüşülecek veya irtibata geçilecektir.
 

Doğrulama

  • Alexa değerlerini bu sayfada ayda bir güncellemekteyiz. En son güncelleme: 16.09.2017’dir.
  • Bundle popüler haber ve bilgi uygulamasıdır. MaksatBilgi bu uygulamanın içinde yaşam kategorisindedir.
yukarı