Sinema ve Tiyatro

Need for Speed filminden yeni fragman geldi!

Tüm dünyayı kasıp kavuran, oyun dünyasının en iyi otomobil yarışlarından olan Need for Speed‘in filminin çekileceği uzun süredir gündemdeki yerini koruyor, dedikodular günden güne büyümeye devam ediyordu. Oyunun gelen ilk fragmanı bütün bu dedikoduları ayuka çıkarmış, herşey kesinleşmişti.

Beyaz perdede sinema severlere adreanlin yüklü dakikalar yaşatacak o film için 3. fragman nihayet geçtiğimiz dakikalarda geldi. Serinin ilk oyunu olan Need for Speed‘i hatırlayacak olursak, son derece sade ve basit görüntülerle, geçmişteki oyun zevkini tavan yapan bir yapıya sahipti. Sektöre yön veren oyunlara imza atan Need for Speed serileri gibi yeni filmin ilk oyundan izler taşıdığını, 1 2 3 olarak devam edeceğini tahmin ediyoruz.

nfsssss 0 0 Size918X612 - Need for Speed filminden yeni fragman geldi!

Need for Speed serisinin Scott Waugh tarafından yönetilmiş; başrollerini Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots ve Kid Cudi‘nin paylaştığı film uyarlaması ilk fragmanıyla karşımızda. 14 Mart‘ta vizyona girecek film sokak yarışları kültürü etrafında şekilleniyor.

Breaking Bad’den tanıdığımız Aaron Paul’un başrolde yer aldığı film için sayılı günler kaldı.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri Need for Speed için gelen 3. fragmanla baş başa bırakalım, iyi seyirler.İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Close
Close
Close