Yaşam ve Eğlence

Nejat İşler’den iyi haber

nejat - Nejat İşler'den iyi haber

Acıbadem Bodrum Hastanesi’nin Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavisi süren oyuncu Nejat İşler’e sanatçı dostlarının yanı sıra, hayranları ve siyasi partilerden ziyaretçi akını dün de devam etti.

Son güncelleme: 22 Ocak 2014 00:16 Mynet haber bugün 7.744.628 defa, bu haber 6.136 defa okundu.

Bodrum’da sahneleyecekleri ‘Nehir’ adlı tiyatro oyunu öncesinde ünlü oyuncular Ayça Bingöl ve Canan Ergüder de hastaneye gelip, İşler’i ziyaret etti. Ayça Bingöl, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, İşler’in durumunun iyiye gittiğini öğrendiklerini söyledi.

İşler ile birlikte rol alıp almadıkları yönündeki soru üzerine ise Ayça Bingöl, “Oynayacağız inşallah, çıksın bakalım. Şu an tedaviye yanıt veriyormuş. Ailesi ile de görüştük. Onlar da daha iyiler” dedi.

 

Oyuncu Fatih Artman, Muğla Sıtkı Koçman Ünivesitesi eski Rekötürü , CHP Muğla ve Bodrum Gençlik Kolları üyeleri de İşlek’i ziyaret edenler arasındaydı.

Hastaneyi ziyaret edenler arasında yer alan AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar ise İşler’in Türkiye’de sevilen bir kişiliğe sahip olduğunu anlatarak, “Ünlü sanatçımıza acil şifalar diliyoruz. Yapacak başka bir şeyimiz yok, elimizden gelen dua etmek. Sağlık durumunun öncekinden biraz daha iyi olduğunu öğrendik. İnşallah iyiye gidiyor. Düzeleceğini umut ediyoruz. Allah’tan ümit kesilmez ama bize verilen bilgi olumlu yönde” şeklinde konuştu.

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close