Filmler

The Legend Of Tarzan’dan ilk Fragman Geldi!

Harry Potter serisinin yönetmeninden,The Legend Of Tarzan yani Tarzan Efsanesi filmi.Filmin görüntüleri bir kaç gün önce sızmıştı.Şimdi de resmi fragmanı geldi.Görsel efektleri olağanüstü sanki ormanın içinde sizi de alıp götürüyor.3D olarak vizyona girecek olan filmin fragmanı ve detayları bilgi yazımızda…

tarza filmi 2016 afisleri 1 - The Legend Of Tarzan'dan ilk Fragman Geldi!

Başrollerini, Alexander Skarsgard ve Margot Robbie izleyeceğimiz filmde ayrıca,John Hurt, Djimon Hounsou ve Samuel L. Jackson gibi isimlerde yer alıyor.Filmden ilk görüntülerde, yani fragmandan önce görüntülerden bahsediyorum.Tarzan’ı oynayan,Alexander Skarsgard’ın bol kaslı görüntüleri ve Margot Robbie‘nin masum duruşunu görmüştük.

tarza filmi 2016 afisleri - The Legend Of Tarzan'dan ilk Fragman Geldi!

Bu fotoğrafların hemen ardından , fragmanı da geciktirmeyen yapımcı Warner Bros. 2016’nın yaz ayında vizyona girecek olan filme ilgi uyandırmayı erken başlamış görünüyor.Filmdeki bir kaç detaydan bahsedecek olursak;

Skarsgård’ın sevgili Jane’i rolünde Margot Robbie’nin yanı sıra, emekli Tarzan olarak da Christoph Waltz, fragmanda karşımıza çıkan bir diğer önemli isim.

Harry Potter filmleriyle büyük sükse yapmış olan başarılı yönetmen,David Yates’in yönettiği filmi 1 Temmuz 2016’da vizyona girecek!

The Legend Of Tarzan Fragmanı izle

 

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı