Filmler

Türkan Şoray’ın “Uzaklarda Arama” filminden fragman geldi!

Türkan Şoray’ın,yönetmenliğini üstendiği,Muğla’nın Göktepe ve Muğla bölgesinde çekimlerini tamamladığı “Uzaklarda Arama” filminden ilk uzun metrajlı fragman yayınlandı!

turkan soray uzaklarda arama filmi 600x320 - Türkan Şoray'ın "Uzaklarda Arama" filminden fragman geldi!

Filmin çekimleri 2 ayda,Muğla’da gerçekleştirilen filmde, 9 yaşındaki Yusuf’un,ağzından anlatılacak. Türkiye’de yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenen film, şehir merkezindeki pavyonun yakınlardaki küçük bir kasabaya taşınma emrinin çıkmasıyla başlayan olaylar zincirini mizahi bir dille ele alıyor. Bu karmaşık ortam içinde kasabalının da şahit olacağı tutkulu, imkansız bir aşk yaşanır. Birbirinden çok farklı insanların dünyalarının kesişmesinden doğan trajikomik bu hikaye anlatılıyor.
Filmin yönetmenliğini Türkan Şoray yaparken senaristliğini ise Onur Ünlü yapıyor. Yapımcılığını ise Yağmur Ünal üstleniyor.

uzaklarda arama filmi 2015 afis - Türkan Şoray'ın "Uzaklarda Arama" filminden fragman geldi!

Filminin oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Serkan Şenalp, Sevda Erginci, Ekin Türkmen, Elif Atakan, Pınar Göktaş, Fatih Al, Sema Keçik, Goncagül Sunar, Turgay Aydın ve Doğa Konakoğlu gibi birbirinden ünlü isimler rol alıyor.

´Uzaklarda Arama´ filmi 27 Kasım’da sinema salonlarında ki yerini alacak.

İşte Fragmanı ve Film setinden Göürntüleri

Kaynak: Karnaval

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı