Webmaster

Ücretsiz Bedava Backlink Veren Siteler (Pagerank Yüksek Olanları Buldum)

Merhabalar,

Siz Değerli ziyaretçiler ve webmaster meslektaşlarım için özenle araştırdığım ve araştırmayı devam ettiğim ücretsiz ve bedava backlink generatör veya Pingleme işlemi yapan web sitelerini bulmaya gayret ettim;

İşte Bedava Ücretsiz Backlink Veren Siteler:
  1. analiz.r10.net    (R10 Webmaster sitesine ait)
  2. http://reklamsiniz.com/otomatikbacklink/
  3. http://ping.chromefans.org/  (En iyisi bance yaklaşık 300 web sitesine otomatik pingleme işlemi yapıyor)
  4. http://www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter
  5. https://www.automaticbacklinks.com
  6. http://www.liveinternet.ru/ (Bir toplist tir ve sayaç hizmeti vardır pr 8 dir işinize çok yarar.)
  7. http://real-backlinks.com/tr
  8. http://www.websitearaclari.com/backlink-olusturucu.html

Devamı Buldukça eklemeye gayret edeceğim…

Ancak şöyle bir bilgi vermek de gerektiğini düşünüyorum. Artık Google amcamız Pagrank muhabbetini bitirmiş gibi görünüyor. (Bknz) Bu otomatik imleme sistemleri sizi arama motorlarında çok aşağılara çekebilir!

Bu nedenele daha çok tanıtım yazılı organik reklam alanlar satın almanız sizin açınızdan daha verimli olacaktır. Meslektaşlarım olduğunuz için sizlere yanlış yollara itmek istemem. (Güncelleme :09.07.2016)

NOT: Yukarıda Belirtilen linkler sadece sitenizi başka arama motorlarına vs pingleme işlemi yapar.SEO bakımından bu işlemin sık sık yapılması yanlıştır. En Önemli SEO Yolu ; Organik yazı yazmak ve Forum blog gibi sitelerde, tanıtım yazısı yaptırtmaktır.Bunun için size MaksatBilgi Reklam Alanları sayfamızı göz atmanızı tavsiye ederim.
aff i?offer id=4959&aff id=2630&random url=1&file id=88047 - Ücretsiz Bedava Backlink Veren Siteler (Pagerank Yüksek Olanları Buldum)

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

37 Yorum

  1. gerçekten aradığım bilgi oldu teşekkür ederim admin yazılarınızı okuyarak bilgi sahibi oldum teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close