Maksat Bilgi

WhatsApp Kullananlara Müjde!

WhatsApp Kullananlara Müjde! WhatsApp’tan Önemli bir Özellik Daha Kullanıcılarına Sunulmaya Hazır.
whatsapp - WhatsApp Kullananlara Müjde! Şubat Ayı içinde Facebook tarafından 19 Milyar dolara satın alınan Whatsapp’a önemli bir özellik daha eklendi.Whatsapp , kullanıcılarına sadece mesajlaşma ,görüntü ve ses kayıt notu gönderip alma özelliklerinden sonra, Önümüzdeki haftalarda Sesli Görüşme Özelliğine de kavuşacak.Dünyanın Lider Mobil mesajlaşma uygulamasına sesli görüşme desteğinin kazandırılacağı MWC 2014 etkinliğinde bir basın toplantısı düzenleyen WhatsApp’ın kurucularından Jan Koun tarafından bizzat açıklanmıştı.

 

İlk olarak Android ve iOS tarafında yer alacak sesli görüşme desteğine ilişkin bilgiler de gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde iOS platformu için sesli arama özelliğini gösteren bazı görseller yayınlanmıştı. Yayınlanan yeni görsellere baktığımızda ise arayüzün Android versiyonu karşımıza çıkıyor.

whatsapp sesli gorusme ozelligi - WhatsApp Kullananlara Müjde!

Resmi Büyütmek için üstüne tıklayın

Google’ın stok Android’de yer verdiği arama ekranı ile benzer bir temanın oluşturulduğu sesli görüşme ekranında kullanıcılar hopörler açabilecek ve konuşma esnasında farklı kullanıcılarla mesajlaşabilecek. Arama hizmetini başlatmak ise oldukça basit. Tek yapılması gereken üst bölümde yer alan telefon simgesini tıklamak. WhatsApp sesli görüşme özelliğinin de eklenmesiyle popülerliğini daha artıracaktır.

 

Kaynak : Sözcü Gazetesi İnternet Sitesi derlenmiş yazıdır.

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı