Filmler

Wonder Woman filminden İlk Fragman Geldi!Türkçe Alt Yazılı Fragmanı İzleyin!

Daha önce Batman ve Superman adlı filmde konuk olarak işlenen “Wonder Woman” Gal Gadot ile bu kez kendi filminde hayat buldu!

gal gadot wonder woman fragman video izle - Wonder Woman filminden İlk Fragman Geldi!Türkçe Alt Yazılı Fragmanı İzleyin!

Başlıkta da belirtiğimiz gibi Wonder Woman ile Gal Gadot birbirini bütünlemiş gibi görünüyordu Batman v Superman filminde. Hatta o filmde Wonder Woman’ın yani başrolünü oynayan Gal Gadot’un filme giriş sahnesi herkesin nefesini kesmişti. Tabi burada nefesi kesen sahne mi yoksa Wonder Woman karekterini Superman filminde yer alması mı yoksa Wonder Woman karekterinin seksiliği mi bilemem. Ancak bütün dünyanın bu karakterle ilgili aynı konuda olduğu nokta “Wonder Woman” karakterini kesinlikle Gal Gadot’un oynamasıdır herhalde… (Gal Gadot’un MaksatBilgi’deki Biyografi sayfasına gitmek için Tıkla)

Söz konusu olan ve çekimlerinin başladığını açıklamasının yapılmasının ardından Gal Gadot ve Wonder Woman karakterinin hayranlarının heyecanla bekleyiş içinde olmaları. Bu konuda da cevap yapımcılardan geldi! İlk fragmanını hayranlarının beğenisine sundular!

Dilerseniz Wonder Woman Filmin Türkçe Alt Yazılı Fragmanını izleyelim;

Fragmanını dün izleyip hemen yazamadım. Yazma fırsatını bugün buldum ve şuan yazarken,fragmanından oldukça etkilendiğimi anlatmak ve bu filmi sinemada izlemek istemem duygusuna kapıldım.

 

Filmin Yönetmenliğini Cani filminin yönetmeni Patty Jenkins üstlendi. Kadın kahramanların gücünü gösteren filmin oyuncu listesinde ise ; JJ Abrams imzalı Star Trek serisinin çapkın Kaptan Kirk’ü Chris Pine ve Fransız oyuncu Saïd Taghmaoui de yer alıyor. Warner Bros yapımı filmin senaryosuna Jason Fuchs imzasını atarken, Zack Snyder, Deborah Snyder, Atlas Entertainment’tan Charles Roven ve Richard Suckle filmin yapımcılığını üstleniyorlar.

Wonder Woman, 2 Haziran 2017’de vizyona girecek.


musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


2 Yorum

2 Yorum

  1. adem

    8 Kasım 2016 tarihinde 23:51

    Güzel Filme benziyor şimdiden

  2. Berfin

    8 Kasım 2016 tarihinde 00:58

    Gal gadoy yaa

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı