Maksat Spor

Yalan Rüzgarı -Osmanlıspor 1-1 Fenerbahçe (Maç Yorumu)

Fenerbahçe hakkında artık ne yazılır,ne çizilir inanın bilmiyorum. İş artık farklı boyutlara geldi.Bir tarafta “gereğini yapıcam diyip”istifa sinyalleri veren Aykut Kocaman,diğer tarafta ise hala bu istifayı kabul etmemeye hazır olan bir yönetim var.

fenerbahcede aykut kocamandan genclerbirligi maci sonrasi sampiyonluk aciklamasi9g 685x393 - Yalan Rüzgarı -Osmanlıspor 1-1 Fenerbahçe (Maç Yorumu)

Bu saatten sonra Fenerbahçe kulüp yöneticilerinin yapacağı tek bir iş var,oda acil olarak bir toplantı gerçekleştirmektir.Ama en acilinden! Çünkü,hiç kimsenin sabrı kalmadı artık…

ANLA ARTIK AYKUT HOCA!!!

Oynanan futbola değinmek istemiyorum artık,sebebi ise Dirar gibi futbolcudan sağ açık yaratmaya çalışan. Valbuena gibi tamamen ofans olan bir futbolcuyada “söylenenleri kafana takma doksan dakika oyunda kalacakmış gibi kendini hazırla, ama defans bölgesinede yardımda bulun” diyen bir hocanın oynattığı futbolu artık eleştirmeye bile gerek duymuyorum.

Hocam sen futbolu bizden daha iyi biliyorsun.Tecrübelisin,yılların geçmiş bu camiada ama tüm Türkiye’nin televizyondan bile gördüğünü sen çıplak gözle göremiyorsun!!!

Dirar Fenerbahçe’ye geldiği Monaco takımında,bakın buraya dikkat edin! 35 maçta sadece 1 asist üretmiş.Çok ilginç demi? Peki neden ısrar edersin artık bu futbolcu için Aykut Hoca? Kenarda bekleyen Alper,Atıf gibi adam geçen, oyunu hareketlendiren oyuncuların varken…

İlginizi çekebilir:  Cristiano Ronaldo'nun 400. Golünün Analizi

Zaten sezon başında sözleşmesi fesh edilen Volkan Şen’i yada verimsiz diyerek başka takıma gönderilen Stoch’u hiç saymıyorum!

İnan’ın bana bu iki isim 5 tane Dirar eder. Ama defansif yönleri olmadı için gönderdin değil mi Aykut Hocam? Fenerbahçe’ yi daha çok defansif oynatmak için değil mi? Her zaman sana ve kulübe, bukadar güvenen Fenerbahçe taraftarını daha çok kahır etmek için gönderdin değil mi Hocam?

Tabi ki burda sadece Aykut Kocaman’ın suçu olduğu kadar yönetiminde var.Sezon başında yapılan yanlış transfer politikası tüm bu sonuçların tetikleyicisi oldu.

Kimse kusura bakmasın, Başkan Dursun Özbek milyonlarca paralar dökerek tüm takımı yeniledi. Bakın,hep beraber izliyoruz futbolcular çatır çatır top oynuyor!

 

TEK ÇARE ERSUN YANAL

 

Bir önceki yazımda da belirttiğim gibi,bu takıma hücum futbolu oynatacak ve şu saatten sonra şampiyonluk yarışının içine sokacak tek bir teknik direktör var o da Ersun Yanal’dır. 

Sayın yönetim, Ersun Yanal için söylenen “bu kulüpten içeri dahi giremez” sözü Aykut Kocaman içinde söylenmişti!

İlginizi çekebilir:  Dizleri Güçleştiren 4 Egzersiz

O yüzden aynısı Ersun Yanal içinde yapın…

Sonuç ortada,daha ligin başında şampiyonluk yarışına havluyu atmış bir Fenerbahçe var ken..

Aykut Kocaman’ı sezon başında getirirken söylenen “söz konusu Fenerbahçe menfaati ise herşeyin olabileceği” sözünü Ersun Yanal içinde söyleyin ve getirin.. Fenerbahçe için taraftarı için…

 

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close