Teknoloji

Yeni Güncelleme ile Google Chrome Daha Hızlı

Kendimden yola çıkacak olursam,bilgisayarı açınca ilk açtığım program Google’ın tarayıcı programı Google Chrome.Eminim adam akıllı bir tarayıcı olarak,sizin de ilk tarayıcınız Google Chromedur. ( Bu arada Ne reklam yaptık be :)) Neyse bilgi yazımıza gelecek olursak, Chrome’un, hataların giderildiği ve performansın artırıldığı yeni sürümü Google Chrome 50 yayınlandı.Bu güncelleme ile Chrome daha da hızlı ve güvenli hale geliyor.

Google-Chrome-50-Daha-Hizli

Son zamanlarda Chrome kullanıcılarından gelen şikayetlerin artmasının ardından Google, bugün Google Chrome 50 sürümünü yayınladı.

Google Chrome 50 ile gelen yenilikler
Beta sürecinde beklemek istemeyen Google, beta sürümü ile final sürümünü aynı gün kullanıcılara sundu. Güncelleme ile birlikte internet sitelerinin açılış hızının arttığı belirtilirken, tarayıcı üzerinde bulunan ve ödül sistemi ile kullanıcıların keşfettiği 20 güvenlik açığı kapatıldı.

Ayrıca güncelleme ile birlikte gönderilen bildirimleri daha fazla özelleştirme imkanı sunulurken, bildirim API’sinde yapılan değişiklik ile internet bağlantısı kötü olan kullanıcılara tüm bildirimlerin aynı anda gönderilmesi sorunu giderildi.

chrome-50

Eğer, Google Chrome kullanıyorsanız 50.0.2661.75 sürüm numarasına sahip olan Google Chrome 50’ye doğrudan tarayıcınızın Ayarlar > Hakkında  bölümünden yapacağınız güncelleme ile ulaşabilirsiniz.

Google Chrome kullanmayanlar ise, google.com/chrome adresinden en güncel Google Chrome sürümünü indirebilirler.

Kaynak: Shiftdelete

 

Etiketler
İbrahim İbil

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

İlgili Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün.