Teknoloji

Yeni Güncelleme ile Google Chrome Daha Hızlı

Kendimden yola çıkacak olursam,bilgisayarı açınca ilk açtığım program Google’ın tarayıcı programı Google Chrome.Eminim adam akıllı bir tarayıcı olarak,sizin de ilk tarayıcınız Google Chromedur. ( Bu arada Ne reklam yaptık be :)) Neyse bilgi yazımıza gelecek olursak, Chrome’un, hataların giderildiği ve performansın artırıldığı yeni sürümü Google Chrome 50 yayınlandı.Bu güncelleme ile Chrome daha da hızlı ve güvenli hale geliyor.

Google Chrome 50 Daha Hizli - Yeni Güncelleme ile Google Chrome Daha Hızlı

Son zamanlarda Chrome kullanıcılarından gelen şikayetlerin artmasının ardından Google, bugün Google Chrome 50 sürümünü yayınladı.

Google Chrome 50 ile gelen yenilikler
Beta sürecinde beklemek istemeyen Google, beta sürümü ile final sürümünü aynı gün kullanıcılara sundu. Güncelleme ile birlikte internet sitelerinin açılış hızının arttığı belirtilirken, tarayıcı üzerinde bulunan ve ödül sistemi ile kullanıcıların keşfettiği 20 güvenlik açığı kapatıldı.

Ayrıca güncelleme ile birlikte gönderilen bildirimleri daha fazla özelleştirme imkanı sunulurken, bildirim API’sinde yapılan değişiklik ile internet bağlantısı kötü olan kullanıcılara tüm bildirimlerin aynı anda gönderilmesi sorunu giderildi.

chrome 50 - Yeni Güncelleme ile Google Chrome Daha Hızlı

Eğer, Google Chrome kullanıyorsanız 50.0.2661.75 sürüm numarasına sahip olan Google Chrome 50’ye doğrudan tarayıcınızın Ayarlar > Hakkında  bölümünden yapacağınız güncelleme ile ulaşabilirsiniz.

Google Chrome kullanmayanlar ise, google.com/chrome adresinden en güncel Google Chrome sürümünü indirebilirler.

Kaynak: Shiftdelete

 

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

Yorumlar
yukarı