Maksat Güncel

Youtube’a Twitter’a vs Giremeyenler İçin Chrome Eklentisi (Ücretsiz)

Son yıllarda ve özellikle son günlerde sıkça moda olan sosyal ağı erişim sorunlarına VPN hizmeti veren uygulamalar ve eklentiler sayesinde kullanıcılar erişim sağlayabiliyor.

youtube a giremiyorum - Youtube'a Twitter'a vs Giremeyenler İçin Chrome Eklentisi (Ücretsiz)

Bizde hiç üşenmedik ve MaksatBilgi’de videoların %95’ine yakının Youtube üzerinde çektiğimizde kullanıcılarımızın mağdur olmaması adına VPN hizmeti veren Chrome eklentisini sizlere öneriyoruz!

Sosyal ağ ve Youtube için çağrı merkezlerine arandığında ise , çağrı merkezlerinde otomatik yanıt olarak; ” Youtube ve Twitter’a geçici olarak alt yapı sorunları yüzünden erişim sağlanamamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar deneyin”  bildiriminde bulunmaktadırlar. Yani çağrı merkezlerinden edindiğimiz bilgilere göre bu bir alt yapı yenileme sorunu ve geçici.

Biz yine siz kullanıcılarımızın MaksatBilgi’den en iyi şekilde yararlanmaları adına en azından bu geçici süre için alternatif çözüm olarak Google’ın Chrome tarayıcısı için eklentilerine göz attık.Sonunda ise işe yarar ve bilgisayarınızı kasmayacak bir eklenti keşfettik. Eklentimizin adı : ZenMate .

Zen mate ile DNS’yi değiştirerek VPN hizmeti sunuyor ve Youtube ve sosyal ağların alt yapıdan vs durumlardan erişime kapatılmasında etkin olarak sizlere bu sitelere erişim sağlamanıza yardımcı oluyor.

Ayrıca hem mobil hem de PC tabletlerde etkin olarak bir uygulama isterseniz tabi ki en başta önerimiz ücretsiz olarak da kullanım sağlamanıza yardımcı olan Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy . Bu programın bir de Chrome eklentisi de mevcut.

VPN hizmeti veren bu iki eklenti ve uygulamanın İndirme linkleri:

  1. Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy (chrome eklentisi)
  2. Hotspot Shield (pc program/mobil uygulama)
  3. Zenmate (chrome eklentisi)
  4. Zenmate (Pc ve Mobil uygulama)

Programlar ve Uygulamalar çok basittir. İndirdikten sonra, “bağlantıyı aç“butonuna basın yeterli. Chrome eklentisi olarak da Chrome mağazasından ekleyin ve aktif edin bu kadar basittir. Yapamayanlar olursa altta yorum yaz bölümünden yardımcı olunacaktır.

Eminim işinizi görecektir. İster eklenti olarak kullanın isterseniz bilgisayarınızda program veya mobil aygıtlarınızda uygulama olarak indirin.

Bu sayede , “- Youtube’a giremiyorum” diyenlerin derdine derman olmuş oluyoruz.

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı