Zeytin Ağacı İle Organik Kazanç / Organik Yatırım Aracı

Ülkemizde yeri oldukça önemli olan ve özellikle çiftçilerin başlıca geçim kaynaklarından biridir zeytin yetiştiriciliği. Yetiştirmesi ve bakımı oldukça zor ve yılda bir kez verdiği hasat ile yüzleri güldüren bir yatırım / geçim kaynağıdır. Özellikle Ege ,Akdeniz ve Marmara’da yetişen zeytin , sofralarımızın vazgeçilmesidir. Ayrıca sağlığa da oldukça faydalıdır. Şehirde yaşayan insanların bu uğraşı yapamaması , zeytin yağını ve sofra zeytinlerini marketlerden almasıyla bu lezzetten faydalanabiliyorlar.

Zeytin Geçmişte ve Gelecekte En Garantili Yatırım Çeşididir

Zeytin ağacı yetiştiricileri bakımından yılda bir kez verdiği hasat ile yüzleri oldukça güldürmektedir. Aynı zamanda da sofraların en temel ihtiyacıdır. Bu yüzden zeytine yapılan yatırımlar şimdiye kadar her zaman herkesi mutlu etmiştir.

En Başka Zeyin Üreticisi Olmasıdır.

Referansı olduğumuz, organiksaha.com en başta üreticidir. Zeytin yağı asit oranı 0,5’dir.

Satıştaki zeytin çeşitleri: 

  1. Çetişke zeytin /Kırma zeytin
  2. Siyah zeytin,
  3. Siyah çizik zeytin,
  4. Yeşil çizik Zeyitn
  5. Zeytin Yağı,
  6. Sızma zeytin,
  7. Siyah Çevirme ,
  8. Sele Zeytin

gibi birçok zeytin çeşidini satmaktadır.

Zeytin Ağacına Sende Yatırım Yap Kazan !

 Zeytin Ağacı İle Organik Kazanç / Organik Yatırım Aracı

Şimdi sıra sizde ! Organiksaha.com‘dan Zeytin ağacınızı türüne göre fiyatıyla (örneğin gemlik 400TL) kiralayarak, günlük 1,7 ile 2,1 bir kazanç ile sizlerinde yüzünüzü güldürecek. Zeytin acına bakım yapmadan veya zeytin ağacınızla ilgilenmeden, sadece yatırım yaparak da kazancınız, katlanarak büyüyecek. Bu sayede gelecekte büyük bir yatırım birimi oluşacak. Zeytin ağacı yetiştiriciliğine de bir yandan destek olacaksınız.

Kiraladıktan sonra günlük kazancınızı da ilave edilerek istediğiniz zaman yatırdığınız meblağıyı geri alma garantisiyle , tamamen kusursuz bir yatırım aracıdır.

Peki Zeytin Ağacı kiralayarak Nasıl Kazanacağım?

Öncelikle ,OrganikSaha .com adlı zeytin ağacı yatırım sitesinden (MaksatBilgi olarak desteklenmektedir.) ,bir hesap oluşturuyorsunuz. Daha sonra hesap bilgilerinizi giriyorsunuz. 9 farklı zeytin ağacından birini seçerek ve adedini onaylayarak, Yatırımınızı yapıyorsunuz.

7/24 paranızı geri çekme garantisi sunmakta olan organiksaha.com‘da yatırımınız ve kazancınız tamamen güvende oluyor. Kazanmaya ise günlük başlıyorsunuz.

Başka kiralayıcılar /yatırımcılar toplayarak da size ,kat kat para kazandıracak olan bu sistemde , başka kiralayıcıları da toplayarak kazancınızı arttırabiliyorsunuz.

Örnekle açıklama daha doğru sanırım. Bir zeytin ağacı kiralıyorsunuz (Türüne göre). Örneğin, gemlik ağacı aldınız diyelim: Gemlik ağacı 400TL kiralama bedelini ödüyorsunuz. Daha sonrasında ise günlük kazanmaya başlıyorsunuz. Ayrıca oyun olarak da size kat kat para kazandıracak olan bu sistemde , başka kiralayıcıları da toplayarak kazancınızı arttırabiliyorsunuz.

Kiraladığım Zeytin Ağaçları Nerede ve Nasıl Yetiştiriliyor?

Kiralayacağınız zeytinler ; organik sahanın bulunuğu bölge zeytin yetiştiriciliği bakımından dünya standartlamasının uygun olduğu en iyi bölgede bulunmaktadır. Hatta zeytin ağacınızı kiraladıktan sonra, yatırımınızı yani zeytin ağacınızı gelip yerinde kontrol edebilirsiniz.

Diğer Yatırım Araçlarından Farkı?

Aslına bakarsanız yatırım mantığı aynı gibi görünüyor. Ama tek farkı ise kaybettirmiyor. Sürekli kazanıyor ve kazancınızı anında çekeniliyorsunuz. Bu yatırım tipi sanıyorum başka yatırım araçlarında olmayan bir özellik.

Kısacası Kaybetmek Yok!

Yatırım yapmak /zeytin ağacı kiralamaya başlamak için Tıklayın
Zeytin Ağacı İle Organik Kazanç / Organik Yatırım Aracı. Zeytin Ağacına Sende Yatırım Yap Kazan ! Diğer Yatırım Araçlarından Farkı : Kaybetmek Yok! Şimdi Yatırım Yap / Detaylar
Bu içerik MaksatReklam birimi tarafından yayınlanmıştır. Sizinde Böyle Reklamınız Olsun İstermisiniz ? Başvurmak için tıkla

İlişkili Bilgiler

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close